ساعت ثبت سفارش عرضه اولیه شرکت بهساز کاشانه تهران اعلام شد

ساعت ثبت سفارش عرضه اولیه شرکت بهساز کاشانه تهران اعلام شد
خلاصه اخبار

دوره ثبت سفارش نماد “ثبهساز” روز چهارشنبه 22 مرداد ماه، از ساعت 7:30 الی 11:00 می باشد و امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکان پذیر می باشد.

در روز چهارشنبه مورخ 1399/05/22 تعداد 3 میلیارد و 422 میلیون و 233 هزار و 790 سهم ، از سهام شرکت بهساز کاشانه تهران با نماد “ثبهساز” به عنوان پانصد و چهل و چهارمین شرکت پذیرفته شده در بورس تهران، برای اولین بار پس از پذیرش و درج نماد در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بخش ” فعالیت­های مربوط به املاک و مستغلات ” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. بنابر پیام ناظر توجه به موارد زیر ضروریست:

  1. دوره ثبت سفارش از ساعت 7:30 الی 11:00 می باشد. امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکان پذیر می باشد.
  2. سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر 1000  سهم می باشد. هر کد تنها مجاز به ارسال یک سفارش می باشد.
  3. ورود سفارش صرفا با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیین شده (2090 – 2200 ریال) امکان پذیر می باشد. از آن جایی که در صورت ثبت عرضه با قیمت کمتر ممکن است سهمی به شما تعلق نگیرد حتما سفارش خود را با توجه به مبلغ سقف قیمت ارسال کنید.
  4. پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قیمت با توجه به وضعیت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران خواهد بود.
شما میتوانید جهت رصد لحظه ای بازار و اطلاع از شرایط عرضه اولیه ها به کانال Signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) بپیوندید.
برای اطلاع از عرضه اولیه های جدید، آخرین نسخه اپلیکیشن سیگنال را دانلود و با مراجعه به بخش عرضه اولیه در قسمت سهام نوتیفیکیشن مربوط به آن را فعال کنید.
toranj-EX
نظرات کاربران
    • سلام، در حال حاضر سیگنال بستر خرید و فروش سهام نداره و برای این کار باید از خدمات کارگزاری خودتون استفاده کنید

  • بسیار عالی اگر امکان داشت که تمام سهام اعلامی ۱۰۰۰سهم تعلق میگرفت بهتر بود

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه