ساعت ثبت سفارش عرضه اولیه پدیده شیمی قرن (قرن) اعلام شد

ساعت ثبت سفارش عرضه اولیه پدیده شیمی قرن (قرن) اعلام شد
خلاصه اخبار

دوره ثبت سفارش نماد قرن از ساعت 10:00 الی 12:30 می باشد و امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکان پذیر می باشد.

در روز چهارشنبه مورخ 1398/11/30 تعداد 100 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت پدیده شیمی قرن به عنوان پانصد و سی و چهارمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس در بخش محصولات شیمیایی به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. بنابر پیام ناظر توجه به موارد زیر ضروریست:

 1. دوره ثبت سفارش از ساعت 10:00 الی 12:30 می باشد. امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکان پذیر می باشد.
 2. سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی 100 سهم می باشد. هر کد تنها مجاز به ارسال یک سفارش می باشد.
 3. ورود سفارش صرفا با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیین شده ( 16000-17000 ریال) امکان پذیر می باشد. از آن جایی که در صورت ثبت عرضه با قیمت کمتر ممکن است سهمی به شما تعلق نگیرد حتما سفارش خود را با توجه به مبلغ سقف قیمت ارسال کنید.
 4. پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قیمت با توجه به وضعیت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران خواهد بود.
برای اطلاع از عرضه اولیه های جدید، آخرین نسخه اپلیکیشن سیگنال را دانلود و با مراجعه به بخش عرضه اولیه در قسمت سهام نوتیفیکیشن مربوط به آن را فعال کنید.
برچسب‌ها
toranj-EX
نظرات کاربران
  • سلام دوست عزیز. برای خرید عرضه اولیه ابتدا باید در سامانه سجام احراز هویت شما انجام بشه، سپس در یک کارگزاری ثبت نام کنید و کد فعال بورسی براتون صادر بشه. بعد از دریافت کد بورسی میتونید به راحتی سهام مورد نظرتون رو چه عرضه اولیه باشه چه نباشه خریداری کنید. موفق و پیروز باشید.

  • در روز قبل از عرضه اولیه اطلاعات اون منتشر میشه. طبق اطلاعاتی که از عرضه اولیه نماد قرن منتشر شده بود حداکثر تا 100 سهم میتونست به هر کد حقیقی و حقوقی تخصیص داده بشه. حالا با توجه به میزان مشارکت ممکنه این مقدار نرسه و چون به تعداد مساوی بین مشارکت کنندگان تقسیم میشه و تعداد مشارکت کنندگان هم اغلب زیاده معمولا اون مقدار حداکثری نمیرسه و کمتر از اون به هر کد حقیقی و حقوقی میرسه.

 • سلام
  در عرضه اولیه یا خرید و فروش سهام نوع کارگزاری هم تاثیری داره یا نه ؟مثلا نواندیشان باشه یا مفید ؟ لطفا راهنمایی کنید …ممنون

  • سلام. سهمیه برابر برای هر کد در نظر گرفته می شود و ارتباطی به نوع کارگزاری ندارد.

 • ببخشید چرا با وجود اینکه با خرید اتومات عرضه اولیه توافق نامه امضا کردیم ولی از عرضه اولیه نماد قرن هیچ سهمی به کد معاملاتی حقیقی بنده تعلق نگرفت.

 • ببخشید چرا با وجود اینکه با خرید اتومات عرضه اولیه توافق نامه امضا کردیم ولی از عرضه اولیه نماد قرن هیچ سهمی به کد معاملاتی حقیقی بنده تعلق نگرفت.البته سفارش خرید هم ارسال کردم ولی ظاهرا موثر نبوده است.

  • سلام و عرض ادب. بهتره با کارگزاریتون تماس بگیرید و از اون‌ها جویا بشید.

  • چونکه همه ۱۷۰۰۰ میزنن برای همین نه اگه ۱۶۰۰۰ بزاری بهت نمیرسه

  • سلام و درود. بهتره سفارش رو روی عدد 17000 بزارید تا بهتون سهم برسه.

 • با سلام و خسته نباشید. لطفاً سایت خرید سهام را اعلام کنید من کد بورس دارم ولی نمی دانم از چه سایتی خرید یا شرکت کنم؟

  • سلام و عرض ادب. باید حسابی در یک کارگزاری باز کنید و توسط سایت یا اپ اون کارگزاری خرید و فروش هاتون رو انجام بدید.

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه