زنگنه: دروغ می‎‌گویند؛ عقب‎نشینی نمی‎‌کنم

زنگنه: دروغ می‎‌گویند؛ عقب‎نشینی نمی‎‌کنم
خلاصه اخبار

وزیر نفت در واکنش به اظهارنظر یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر درگیری لفظی زنگنه با رئیس‎جمهوری در نشست هیات‌ دولت و احتمال تغییراتی در وزارت نفت این ادعا را نادرست خواند و گفت: نمی‎دانم این خبرها را چه کسانی به دوستان نماینده می‎دهند.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، بارها هم از ایشان خواهش کرده‌ام منابعشان را تغییر دهند، زیرا این منابع خیلی اشتباه می‎گویند. به گزارش خانه ملت، بیژن زنگنه افزود: طی این ۶ سال، هیچ چالش یا مشکلی با آقای روحانی نداشته‎ام و نمی‎دانم این خبرها را چه کسانی به دوستان نماینده می‎دهند.وی ادامه داد: حدود ۳۰ نفر در نشست هیات‌ دولت حضور دارند، بالاخره یک نفر این موضوع را باید تایید کند یا یک نفر باید شنیده باشد.

از قول آقای روحانی و دیگران دروغ می‎گویند و حرف‎هایی می‎زنند که فقط منبعی شنیده و به خلاف به نماینده‎ای انتقال داده است. بارها هم از نمایندگان خواهش کرده‌ام منابعشان را عوض کنند؛ زیرا این منابع خیلی اشتباه می‎گویند. وزیر نفت تصریح کرد: من عقب‌نشینی نمی‎کنم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.