زمان راه اندازی کارخانه‌ گندله‌ سازی دو شرکت و سرمایه گذاری۱۰ هزار میلیاردی

زمان راه اندازی کارخانه‌ گندله‌ سازی دو شرکت و سرمایه گذاری۱۰ هزار میلیاردی
خلاصه اخبار

رییس هیات عامل ایمیدرو با اعلام سرمایه‌گذاری ۱۰ هزار میلیارد تومانی در سنگان گفت: کارخانه‌های گندله‌ سازی دو شرکت توسعه ملی و فولاد مبارکه نیمه اول سال آینده به بهره برداری می رسند. به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس، خداداد غریب‌پور در نشست مشترک شرکت‌های سرمایه‌گذار، مسوولان محلی و ایمیدرو اعلام کرد: افزایش […]

رییس هیات عامل ایمیدرو با اعلام سرمایه‌گذاری ۱۰ هزار میلیارد تومانی در سنگان گفت: کارخانه‌های گندله‌ سازی دو شرکت توسعه ملی و فولاد مبارکه نیمه اول سال آینده به بهره برداری می رسند.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس، خداداد غریب‌پور در نشست مشترک شرکت‌های سرمایه‌گذار، مسوولان محلی و ایمیدرو اعلام کرد: افزایش تعداد کارخانه‌های فرآوری سنگ آهن سنگان از یک به پنج به معنی سرمایه‌گذاری 10 هزار میلیارد تومانی بوده و سبب ایجاد 5 هزار شغل در ناحیه معدنی سنگان شده است.
وی افزود: در سنگان 17.5 میلیون تن کنسانتره و 15 میلیون تن گندله تولید خواهد شد و طی نیمه اول سال 98 ، کارخانه‌ های گندله‌ سازی توسعه ملی و مبارکه به بهره‌ برداری می‌رسد.
غریب‌پور ادامه داد:‌ کار استراتژیک واگذاری کارخانه‌های کنسانتره و‌ گندله‌سازی توسعه ملی به فولاد خوزستان در دوره مدیریت مهدی کرباسیان انجام شد که با این اقدام، فولاد خوزستان بخشی از تامین مواد اولیه را از این منطقه انجام می‌دهد.

برچسب‌ها