زمان ابلاغ نتیجه نهایی تغییرات بازار پایه

زمان ابلاغ نتیجه نهایی تغییرات بازار پایه
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مدیر نظارت بر بورس‌ها تصریح کرد: این موضوع در شورای عالی بورس مطرح شده است که بعد از ابلاغ مصوبه شورا، نتیجه آن را تقریبا تا دو هفته آینده ابلاغ خواهیم کرد؛ طبق همان مصوبه نیز برنامه‌ریزی برای اجرا عملی خواهد شد. وی با مثبت ارزیابی کردن […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مدیر نظارت بر بورس‌ها تصریح کرد: این موضوع در شورای عالی بورس مطرح شده است که بعد از ابلاغ مصوبه شورا، نتیجه آن را تقریبا تا دو هفته آینده ابلاغ خواهیم کرد؛ طبق همان مصوبه نیز برنامه‌ریزی برای اجرا عملی خواهد شد. وی با مثبت ارزیابی کردن روند بازار طی چند وقت اخیر گفت: این روزها عوامل بنیادینی چون انتشار گزارش‌های سه ماه شرکت‌ها کمک‌کننده بازار بوده‌اند؛ شاید بتوان گفت بعضی از این گزارش‌ها از خوش‌بینانه‌ترین تحلیل‌هایی که قبلا انجام شده بود نیز بهتر بود و به همین دلیل سهام بنیادین باز مورد توجه فعالان بازار قرار گرفته است؛ البته همین موضوع برای فضای آینده بازار سرمایه هم کمک‌کننده خواهد بود. خدابخش درخصوص روند اجرای ابزار «فروش تعهدی یا استقراضی» توضیح داد: در این خصوص باید ابزارهای فنی مناسب فراهم شود. سیاست سازمان نیز بر این است که شرکت‌های خصوصی که به پشتیبانی کارگزاران می‌پردازند در این زمینه دخیل باشند، تا از این طریق آنها اقدام به پیاده‌سازی اجرای این ابزار کرده و به این ترتیب مباحث فنی همگام با یکدیگر پیش روند. مدیر نظارت بر بورس‌ها در ادامه تاکید کرد: از نظر زمانی برای این شرکت‌ها حدود چهار ماه (تا اواخر آبان) فرصت وجود دارد تا مشکلات فنی خود را در این راستا برطرف کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.