ریسک بورس باید به زیرچتر بیمه منتقل شود

ریسک بورس باید به زیرچتر بیمه منتقل شود
خلاصه اخبار

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی شرکت بیمه کوثر گفت: شرکت‌های بیمه بابت پولی را که جمع‌آوری می‌کنند، در قبال آن فعالیت‌های بیمه‌گری انجام دهند.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز، بوالفضل آقادادی در گفت و گو با بورس نیوز، درباره نگاه خود به بازار سرمایه گفت: همان طور که می دانید ما شرکت بیمه کوثر هستیم. شرکت‌های بیمه‌ای عملا دارند سه موضوع اصلی را دنبال می‌کنند. سرمایه‌گذاری، فاز بیمه‌گری و دیگری اتکایی است.

وی افزود:

بيمه ريسك صنعت ها بويژه فعال در بورس را پوشش مي دهد و از طرفي حوزه سرمايه گذاري بيمه ها در بازار سرمايه اقدام به سرمايه گذاري و در جهت تامين مالي همكاري مي كنند.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی شرکت بیمه کوثر ادامه داد: یکی از رشته‌های اصلی شرکت‌های بیمه در حوزه سرمایه‌گذاری، موضوع عمر و سرمایه‌گذاری است. بنابراین پول‌های موجود را تضمین می‌کنند که در کنار اینکه ریسک‌های هر فرد را پذیرا می‌شوند آن پول را به خوبی سرمایه‌گذاری کرده و با تضمینی که می‌دهند طبق برنامه‌ریزی‌های مختلف اهداف خود را تحقق می‌بخشند.

آقادادی درباره برنامه شرکت بیمه کوثر برای استفاده از ظرفیت بازار سرمایه در سال جاری گفت: مطمئنا طبق هدف گذاری و برنامه های لازم که از سال قبل به صورت هدفمند انجام شد و توانستیم ای پی اس خوبی را محقق کند برای سال جاری خبرهای خوبی در پیش است.

منبع: boursenews.ir

برچسب‌ها