رونمایی از عرضه اولیه شهریور ماه تالار حافظ/ یک فولادی دیگر در راه بازار سرمایه

رونمایی از عرضه اولیه شهریور ماه تالار حافظ/ یک فولادی دیگر در راه بازار سرمایه
خلاصه اخبار

معاون ناشران بورس تهران با اشاره به برگزاری نشست روز شنبه هفته آینده در هیات پذیرش بورس تهران در خصوص عرضه اولیه شرکت فولاد سپید فراب کویر گفت به احتمال نود درصد این شرکت در شهریور ماه در بورس تهران درج و عرضه اولیه خواهد شد.

به گزارش سیگنال به نقل از تابناک، معاون ناشران بورس تهران با اشاره به برگزاری نشست روز شنبه هفته آینده در هیات پذیرش بورس تهران در خصوص عرضه اولیه شرکت فولاد سپید فراب کویر گفت به احتمال نود درصد این شرکت در شهریور ماه در بورس تهران درج و عرضه اولیه خواهد شد.

مجید نوروزی در گفت و گو با نبض بورس با بیان اینکه به بورس تهران تعهد دادیم که هر ماه به صورت منظم یک عرضه اولیه داشته باشیم ، تاکید کرد: زمان عرضه اولیه بستگی به این دارد که شرکت ها شرایط مورد نظر هیات پذیرش را محقق کنند و هر شرکتی زودتر این الزامات را محقق کند، در بورس تهران پذیرش و درج نماد خواهد شد.

به گزارش نبض بورس، از ابتدای سال جاری تاکنون 5 شرکت غلتک سازان سپاهان(فسازان)، پتروشیمی نوری(نوری)، پلی پروپیلن جم( جم پیلن)، سیمرغ(سیمرغ) و سرمایه‌گذاری صدر تامین(تاصیکو) در بورس تهران پذیرفته شده اند و بورس تهران در هر ماه توانسته یک عرضه اولیه را ثبت کند.

شایان ذکر است، امروز دوشنبه مورخ 28 مرداد 1398 تعداد هفتاد و پنج میلیون سهم معادل 20درصد از سهام شرکت غلتک سازان سپاهان( فسازان) به عنوان پانصد و سی امین شرکت پذیرفته شده در بورس تهران عرضه شد که در قیمت 8400 ریال کشف قیمت شد و به هر کد حقیقی یا حقوقی حدود 117 سهم تعلق گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها