رونمایی از «تُرنج کارتِ» بانک آینده؛ در سال «رونق تولید»

رونمایی از «تُرنج کارتِ» بانک آینده؛ در سال «رونق تولید»
خلاصه اخبار

بانک آینده؛ در سال «رونق تولید» و در راستای حمایت از «کالای ایرانی»، تسهیـلات کارت اعتباری «تُرنج کارت» را برای بهره­برداری مشتریان محترم، رونمایی و به بازار عرضه کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصادآنلاین، سقف تسهیلات کارت اعتباری «تُرنج کارت»؛ مبلغ 500 (پانصد) میلیون ریال، با قابلیت بازپرداخت اقساطی، حداکثر 36 ماهه است.

تسهیلات «تُرنج کارت»؛ صِرفاً برای خرید از شرکت­های طرف قرارداد (تولیدکنندگان داخلی)، امکان استفاده دارد و قابلیت Close Loop در کانال­های درگاه اینتـرنتی و کارت­خوان نیز، برای این محصول جدید بانک آینده، پیش­بینی شده است.

صاحبان «تُرنج کارت»، حداکثر 30 روز پس از صدور این کارت، مهلت خرید از فروشگاه­های طرف قرارداد با بانک آینده را دارند، که پس از این مدت، «تُرنج کارت»، منقضی می­شود.

دارندگان «تُرنج کارتِ» بانک آینده، در حال حاضر می­توانند؛ محصولات یکی از شرکت­های تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی که در شعب بانک به آنها معرفی خواهد شد را خریداری کنند. مذاکره با سایر شرکت­های تولیدی و خدماتی ایرانی در حال انجام است که در صورت توافق و اضافه شدن به لیست «تُرنج کارت»، اسامی این شرکت­ها، بلافاصله به مشتریان محترم، از طریق شعبه مربوط، اطلاع­رسانی خواهد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها