روسیه: دولت جدید انگلیس به برجام پایبند می ماند

روسیه: دولت جدید انگلیس به برجام پایبند می ماند
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، میخاییل اولیانوف امروز سه شنبه در توییتر نوشت: این نشست نشان داد که دولت جدید انگلیس آماده است تا در اجرای برجام سهم داشته باشد و این برای استحکام معامله هسته ای مهم است. اولیانوف در توییت دیگری با انتقاد از تحریم های یکجانبه آمریکا گفت: مساله نسبتا […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا،

میخاییل اولیانوف امروز سه شنبه در توییتر نوشت: این نشست نشان داد که دولت جدید انگلیس آماده است تا در اجرای برجام سهم داشته باشد و این برای استحکام معامله هسته ای مهم است.

اولیانوف در توییت دیگری با انتقاد از تحریم های یکجانبه آمریکا گفت: مساله نسبتا جدید در زمان حاضر تحریم های فرا مرزی آمریکا است و تحت اجبار اقتصادی، شرکت های خصوصی و حتی کشورها غالبا مجبور می شوند بدون مقاومت برخی قوانین کشورهای دیگر را بپذیرند.
روز یکشنبه نشست کمیسیون برجام در سطح معاونان و مدیران کل سیاسی ایران و گروه ۱+۴ و نماینده اتحادیه اروپا در وین برگزار شد.
اولیانوف در باره این نشست گفته بود: کمیسیون برجام سه دستاورد اصلی شامل «تصمیم گیری برای ادامه کار در مورد تحریم ها، تایید مسوولیت جمعی برای انجام پروژه های هسته ای در اراک (با هدایت انگلیس و چین) و فوردو (با هدایت روسیه) و همچنین برگزاری نشست کمیسیون برجام در سطح وزیران امور خارجه در آینده نزدیک داشت.

یادآور می شود که چهارشنبه هفته گذشته دولت جدید انگلیس به ریاست بوریس جانسون آغاز بکار کرد.