روسیه در فکر سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش نفت ایران است

روسیه در فکر سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش نفت ایران است
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وزیر انرژی روسیه گفت: روسیه در حال بررسی امکان سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش تولید نفت ایران است. الکساندر نوواک در حاشیه پنجمین همایش اقتصادی شرق در ولادی وستوک روسیه در خصوص طرح‌های سرمایه‌گذاری در بخش نفت خاطرنشان کرد: موضوع در وهله اول مربوط به استخراج نفت می‌شود. […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وزیر انرژی روسیه گفت: روسیه در حال بررسی امکان سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش تولید نفت ایران است. الکساندر نوواک در حاشیه پنجمین همایش اقتصادی شرق در ولادی وستوک روسیه در خصوص طرح‌های سرمایه‌گذاری در بخش نفت خاطرنشان کرد: موضوع در وهله اول مربوط به استخراج نفت می‌شود. او که رئیس طرف روسی کمیسیون همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه نیز است چند روز پیش در مسکو با رضا اردکانیان وزیر نیرو و رئیس طرف ایرانی کمیسیون مشترک مذاکره کرد و به‌نظر می‌رسد این تصمیم پس از این دیدار گرفته شده باشد.پنجمین همایش اقتصادی بین‌المللی شرق روسیه روز چهارشنبه گذشته با شرکت هیات‌هایی از ده‌ها کشور جهان در شهر بندری ولادی وستوک در خاور دور روسیه آغاز به‌کار کرد. این همایش بین‌المللی که در دانشگاه فدرال خاور دور روسیه در جزیره «روسکی» در مجاورت بندر ولادی وستوک جریان دارد، تا روز جمعه ادامه داشت و آبه شینزو، نارندرا مودی و ماهاتیر محمد نخست‌وزیران ژاپن، هند و مالزی از جمله میهمانان برجسته حاضر در آن بودند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها