رشد ۴ برابری در سود هر سهم “خزر”

رشد ۴ برابری در سود هر سهم “خزر”
خلاصه اخبار

شرکت فنرسازی زر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۱۶۵ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش ۳۱۲ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت فنرسازی زر با سرمایه ثبت شده ۴۹۹ میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت فنرسازی زر در دوره یاد شده، مبلغ ۸۲ میلیارد و ۶۶۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۶۵ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۳۱۲ درصد افزایش داشته است.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۳۴ میلیارد و ۷۵۱ میلیون ریال زیان انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

“خزر” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۹ میلیارد و ۹۸۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۴۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

شرکت فنرسازی زر در صورت های مالی تلفیقی، سود هر سهم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را مبلغ ۱۸۴ ریال و سود خالص را مبلغ ۹۱ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال اعلام کرده است.
همچنین بر اساس این گزارش، شرکت فنرسازی زر، افزایش فروش در ۴ حوزه خدمات بعد از فروش، خودرو سازان، صادرات و منابع ریلی و تولید و فروش محصولات با ارزش افزوده بیشتر از جمله محصولات پارابولیکی و صنایع ریلی را از جمله اهداف و راهبردهای آتی مدیریت در خصوص تولید و فروش محصولات خود اعلام کرده است.

“خزر” در برآورد خود از تغییرات نرخ فروش محصولات در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ اعلام کرده است در این دوره نرخ فروش محصولات با عنایت به افزایش نرخ خرید مواد اولیه سال ۱۳۹۸، افزایش نرخهای فروش در بازارو کارخانجات برای سال ۱۳۹۸ پیش بینی و اعمال خواهد شد.

شرکت فنرسازی زر در برآورد خود از تغییرات نرخ خرید مواد اولیه در دوره یاد شده، اعلام کرده است: نرخهای خرید مواد اولیه بر اساس آخرین نرخهای مصوب فولاد آلیاژی ایران پیش‌بینی شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها