رشد ۴۰ درصدی منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران طی ۱۱ ماه

رشد ۴۰ درصدی منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران طی ۱۱ ماه
خلاصه اخبار

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در بازدید از شعب و دوایر ستاد استان اصفهان از رشد ۴۰ درصدی منابع قرض‌الحسنه و پرداخت بیش از یک میلیون و ۱۶ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه طی ۱۱ ماه گذشته خبر داد.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مرتضی اکبری به‌منظور ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان اصفهان در تحقق برنامه‌های تدوین شده و اعلام راهبردهای مناسب برای رسیدن به اهداف ترسیمی در فرصت باقی مانده از سال به این استان سفر کرد. بررسی عملکرد شعب و دوایر ستادی استان اصفهان، ارزیابی شاخص‌های مدیریت منابع و مصارف، بررسی وضعیت مطالبات و نحوه پیگیری شعب در وصول معوقات، مطالعه در خصوص پتانسیل‌های موجود و عملکرد این مدیریت در جذب منابع پایدار از اهداف این بازدید‌ها بود. وی افزود: خوشبختانه بانک قرض الحسنه مهر ایران گام‌های موثر و شایسته‌ای را در مسیر پیشرفت و ارائه خدمات مطلوب به هموطنان برداشته است و همکاران ما باید تلاش کنند تا این تعالی و رشد ادامه‌دار باشد. اکبری تصریح کرد:

بانک قرض الحسنه مهر ایران در طول فعالیت خود بیش از ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان واقعی جامعه پرداخت کرده است که ۷۵۲ هزار فقره آن در سال گذشته و بیش از یک میلیون و ۱۶هزار فقره آن در سال‌جاری پرداخت شده است.