رشد ۳۲ درصدی پرداخت تسهیلات بانک صنعت و معدن

رشد ۳۲ درصدی پرداخت تسهیلات بانک صنعت و معدن
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وی در ادامه اعلام کرد: با توجه به نام‌گذاری امسال به سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری بانک صنعت و معدن برای تحقق این شعار سلسله اقداماتی همچون اولویت در پرداخت تسهیلات سرمایه درگردش برای افزایش تولید در واحدهای تولیدی، تکمیل طرح‌های نیمه تمام و […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وی در ادامه اعلام کرد: با توجه به نام‌گذاری امسال به سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری بانک صنعت و معدن برای تحقق این شعار سلسله اقداماتی همچون اولویت در پرداخت تسهیلات سرمایه درگردش برای افزایش تولید در واحدهای تولیدی، تکمیل طرح‌های نیمه تمام و رفع طرح‌های مشکل‌دار انجام داده است. مدیرعامل بانک صنعت و معدن افزود: همچنین تامین مالی طرح‌های صنعتی را در اولویت قرار داده‌ایم تا شاهد رونق تولید و جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی باشیم. وی در بازدید از طرح‌های تامین مالی توسط این بانک تاکید کرد: به منظور اشنایی با مشکلات واحدهای تولیدی و تسریع در رفع ان، بازدید میدانی از صنایع جزیی از برنامه‌های مسوولان این بانک است که به‌صورت مستمر صورت می‌گیرد. عبدالمحمد زاهدی، استاندار قزوین نیز اقدامات بانک صنعت و معدن را در تامین مالی پروژه‌های استان مثبت ارزیابی کرده و گفت: بانک صنعت و معدن با استفاده از ظرفیت‌ها و توان کارشناسی که دارد می‌تواند در تحقق شعار سال بسیار موفق و کارا عمل کند. وی افزود: برای حل مشکلات فعالان تولیدی باید با حمایت نهادهای مالی به خصوص بانک‌های تخصصی در حوزه تولید و صنعت، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد تا موانع پیش روی انها بررسی و برطرف شود. استاندار قزوین از واحدهای تولیدی استان درخواست کرد با توجه به استفاده از تسهیلات و منابع بانک صنعت و معدن تمرکز وجوه خود را در این بانک افزایش دهند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها