رشد تولید نفت شیل امریکا کند شد

رشد تولید نفت شیل امریکا کند شد
خلاصه اخبار

در حالی که تولید نفت شیل آمریکا افزایش می‌یابد و همچنان رکوردهای جدید را می‌شکند، سرعت رشد آن با کاهش اخیر تولید بسیاری شرکت‌ها کند شده است

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، سرمایه‌گذاران و بانکداران در مورد سوددهی صنعت شیل تردید دارند. پس از اینکه قیمت نفت در سه ماه چهارم ۲۰۱۸ سقوط کرد، بسیاری تولیدکنندگان مستقل هزینه‌های خود را در سال جاری کاهش دادند ولی سرمایه‌گذاران همچنان متقاعد نشده‌اند که سود مداوم خوبی داشته باشند. تولیدکنندگان کوچکی مثل لگیسی رزرو و اپروچ ریسورسز شاهد بودند ارزش بازار آنها به ترتیب ۹۹ درصد و ۸۷ درصد در سال گذشته پایین آمد.لگیسی رزرو آمریکا حتی ماه گذشته اعلام ورشکستگی کرد تا روند بازسازی مالی خود را تسهیل کند و این اولین تولیدکننده کوچکی نبود که سال گذشته این کار را کرد.در حالی که تولیدکنندگان بزرگ‌تر مثل شرکت‌های بزرگ اکسون و شورون در حال گسترش حضور خود در پرمین هستند و هدفشان افزایش میزان تولید طی چند سال آینده است، شرکت‌های کوچک اکتشافی و تولیدی حتی با وجود افزایش قیمت نفت آمریکا به بالاتر از ۶۰ دلار در هر بشکه، هنوز هم با چالش مواجه هستند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها