رشد بالای عملکرد «وبانک»

رشد بالای عملکرد «وبانک»
خلاصه اخبار

مدیرعامل گروه توسعه ملی از رشد عملکرد این مجموعه در قیمت سهم، ارزش بازار و NAV(ارزش خالص دارایی‌ها) خبر داد. به گزارش روابط عمومی این شرکت، سیدمهدی سدیدی در جمع مدیران شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی با اشاره به عملکرد ۶ ماهه مناسب این مجموعه، ابراز امیدواری کرد تا مجمع صاحبان سهام این گروه در پایان ماه جاری برگزار شود.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وی افزود: بیش از ۶۰ درصد رشد در این سه مولفه ذکر شده داشته‌ایم و این نتیجه دقت همکاران ما بر سهام شرکت اصلی و شرکت‌های زیرمجموعه است. همچنین عملکرد مالی ما در سود، بازده دارایی‌ها و بازده حقوق صاحبان سهام، دارای وضعیتی بسیار مطلوب است. مدیرعامل «وبانک» در ادامه افزود: آن چیزی که برای ما به‌عنوان یک هلدینگ چندرشته‌ای صنعتی، اهمیت دارد این است که ماهیت تولیدی بودن نباید تحت‌الشعاع سرمایه‌گذاری قرار گیرد که تحقق این موضوع نیازمند توجه ویژه به میزان تولید شرکت‌های تابعه و سهم بازار است. 

سدیدی در ادامه با اشاره به هدف گروه مبنی بر «حکمرانی نخبگان» خاطر نشان کرد: ما اعتقاد داریم آن چیزی که باعث تغییر در سطح عملیاتی می‌شود، وجود شایستگان نخبه در پست‌های مدیریتی است و تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد تا این امر محقق شود. همان‌گونه که نگاه ما به عملکرد تیمی سبب شده است تا اقبال بازار اعم از سهامداران حقیقی و حقوقی نسبت به سهام «وبانک» بالا باشد.

مدیرعامل گروه توسعه ملی، رأی مناسب در مجمع بورس کالا را یک فرصت خوب دانست که باید در اختیار کشور قرار گیرد و خاطرنشان کرد: با فعالیت در هیأت مدیره‌ها و پست‌های اجرایی، مسوولیت و فرصت برای خدمت به توسعه کشور را داریم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها