رشد ادامه دار بورس تهران

رشد ادامه دار بورس تهران
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، امروز با دست به دست شدن ۴ میلیارد سهم و اوراق بهادار طی ۳۹۲ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۴۹۶ میلیارد تومان رسید. در معاملات امروز نمادهای رمپنا، فملی و فولاد به ترتیب با ۳۲۸، ۲۷۵ و ۲۵۲ واحد افزایش […]

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، امروز با دست به دست شدن ۴ میلیارد سهم و اوراق بهادار طی ۳۹۲ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۴۹۶ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای رمپنا، فملی و فولاد به ترتیب با ۳۲۸، ۲۷۵ و ۲۵۲ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای اخابر، کچاد و ونیکی به ترتیب با ۱۵۷، ۵۲ و ۵۰ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز وتجارت، شپنا و فولاد پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت بود و  فلزات اساسی و صنایع شیمیایی جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
به گزارش سنا، تدپیکس در دومین روز کاری هفته روند رو به رشد خود را ادامه داد و  با رشد بیش از ۱۹۷۵ واحدی از کانال ۲۸۶ هزار واحد عبور کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.