رتبه نخست همراه بانک تجارت در بین اپلیکیشن‌های مالی

رتبه نخست همراه بانک تجارت در بین اپلیکیشن‌های مالی
خلاصه اخبار

فروشگاه کافه بازار در گزارش سالانه منتهی به سال ۱۳۹۷ خود از رشد ۱۰۰۰ درصدی و کسب رتبه نخست همراه بانک تجارت در بین برنامه‌های نصب‌شده و فعال دسته امور مالی خبر داد.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، روابط‌عمومی بانک تجارت، فروشگاه کافه بازار با ۴۰ میلیون کاربر، ۲۲ هزار توسعه‌دهنده، ۱۳۲ هزار برنامه و ۳۱ هزار بازی، از ارائه‌کنندگان اصلی اپلیکیشن‌های اندرویدی محسوب می‌شود. این فروشگاه موبایلی هر سال گزارشی جامع از زوایای مختلف صنعت برنامه‌های اندرویدی منتشر می‌کند. در آخرین گزارش کافه بازار، همراه بانک تجارت در فهرست برنامه‌های نصب شده و فعال دسته امور مالی با ۱۰۰۰ درصد رشد رتبه نخست را در این دسته کسب کرده است. بنا براین گزارش نسخه جدید همراه بانک تجارت در مهر ماه سال ۱۳۹۷ در دسترس مشتریان قرار گرفت و توانست با امکانات جدید خود در دو ماهه ابتدایی بیش از یک میلیون و سیصد هزار نصب را به ثبت برساند. در این مدت بانک تجارت در راستای معرفی و تشویق مشتریان نسبت به نصب و استفاده از اپلیکیشن همراه بانک تجارت، جشنواره‌های متعددی را برگزار کرده است.

جشنواره «همراه بانک تجارت» از پانزدهم بهمن ماه سال گذشته تا پانزدهم فروردین با سه جایزه یک میلیارد ریالی، ۱۴۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی و ۲۱۰ جایزه پنج میلیون ریالی برگزار شد. مشتریان و اعضای باشگاه مشتریان بانک تجارت در این مدت با کسب امتیاز از طریق نصب اپلیکیشن همراه بانک، انتقال وجه، خرید شارژ، پرداخت قبض، خرید بسته‌های اینترنتی، عضویت در باشگاه مشتریان و مشارکت در بخش نیکوکاری شانس خود را برای بهره‌مندی از جوایز ارزنده جشنواره همراه بانک تجارت افزایش دادند. در ادامه جشنواره ماه نو در ماه رمضان با جوایزی ارزنده و هم‌اکنون جشنواره جدید همراه بانک تجارت با یک کمک هزینه خرید مسکن، دو کمک هزینه خرید خودرو، ۱۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی و ده‌ها جایزه ارزنده دیگر در حال برگزاری است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها