راه اندازی گیمیفیکیشن بانک رفاه تحت عنوان رفاه شهر

راه اندازی گیمیفیکیشن بانک رفاه تحت عنوان  رفاه شهر
خلاصه اخبار

بانک رفاه به عنوان اولین ارائه دهنده گیمیفیکیشن بانکی کشور و در راستای تداوم روند رو به رشد توسعه خدمات الکترونیک، گیمیفیکشن “رفاه شهر” را راه اندازی کرد. به گزارش سیگنال به نقل از اخبار بانک، گیمیفیکیشن “رفاه شهر” یک بازی موبایلی است که از طریق آن تمامی اشخاص حقیقی علاوه بر بازی می توانند […]

بانک رفاه به عنوان اولین ارائه دهنده گیمیفیکیشن بانکی کشور و در راستای تداوم روند رو به رشد توسعه خدمات الکترونیک، گیمیفیکشن “رفاه شهر” را راه اندازی کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از اخبار بانک، گیمیفیکیشن “رفاه شهر” یک بازی موبایلی است که از طریق آن تمامی اشخاص حقیقی علاوه بر بازی می توانند از مزایایی همچون راه اندازی کسب و کار مورد علاقه خود در محیط بازی به طور مجازی، کسب امتیاز با انجام تراکنش های بانکی (مانند خرید شارژ، پرداخت قبض و …) و بهره گیری از تخفیف های فروشگاه های معتبر اطراف محل زندگی با دریافت کد تخفیف در بازی بهره مند شوند.

پذیرندگان پایانه های فروشگاهی بانک رفاه هم می توانند با استفاده از این بازی نسبت به معرفی کسب و کار خود و ارائه تخفیف های ویژه به کاربران بازی اقدام و به کسب و کارشان رونق بخشند.

برچسب‌ها