مونو اکس مین نت عمومی خود را روی اتریوم و پالیگان راه اندازی می‌کند

مونو اکس مین نت عمومی خود را روی اتریوم و پالیگان راه اندازی می‌کند
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، صرافی غیر متمرکز مونو‌اکس (MonoX) رسما از راه‌اندازی پلتفرم مین‌نت خود روی شبکه‌های اتریوم و پالیگان خبر داده است. این مین‌نت به طور کامل قابلیت خرید و فروش ارزهای مختلف و تأمین نقدینگی در شبکه‌های اتریوم و پالیگان را بدون صرف هزینه‌ی مازاد برای کارمزد شبکه در […]

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، صرافی غیر متمرکز مونو‌اکس (MonoX) رسما از راه‌اندازی پلتفرم مین‌نت خود روی شبکه‌های اتریوم و پالیگان خبر داده است. این مین‌نت به طور کامل قابلیت خرید و فروش ارزهای مختلف و تأمین نقدینگی در شبکه‌های اتریوم و پالیگان را بدون صرف هزینه‌ی مازاد برای کارمزد شبکه در اختیار سرمایه‌گذاران می‌گذارد.

 بر اساس اعلامیه رسمی، استخرهای نقدینگی در این پلتفرم شامل چهار دارایی اتریوم ‌(ETH)، رپت بیت کوین (WBTC) ،USDC و تتر بر روی شبکه اتریوم می‌شود؛ در حالی که شبکه‌ی پالیگان علاوه بر این چهار ارز، متیک را نیز برای تأمین نقدینگی خود پشتیبانی می‌کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.