ذوب‌آهن اصفهان به دنبال کاهش زیان انباشته

ذوب‌آهن اصفهان به دنبال کاهش زیان انباشته
خلاصه اخبار

مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در آغازین روزهای سال جدید “سال رونق تولید” ، و به منظور بهره مندی از رهنمودهای ارزشمند آیات عظام ، بطور جداگانه با آیت ا…العظمی مظاهری رییس حوزه علمیه و آیت ا… طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش سیگنال به نقل از TSEpress، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز در این دیدارها ، گزارشی از عملکرد این شرکت در سال ۹۷ ارائه نمود و گفت : در سال گذشته با وجود مشکلات مختلف از جمله عدم دسترسی به مواد اولیه به ویژه سنگ آهن ، بحران کم آبی ، اعتصاب کامیون داران و غیره ، این شرکت موفق به ثبت رکورد تولید با دوکوره بلند شد . تولید ذوب آهن اصفهان در سال گذشته ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تن بود که باید به ۴ میلیون تن برسد.
مهندس یزدی زاده افزود : سال گذشته سود عملیاتی خوبی داشتیم اما بخشی از آن را جهت سود تسهیلات به بانک ها پرداخت کردیم. تلاش می کنیم تا پایان امسال ، زیان انباشته را به حد اقل برسانیم که قطعاً در بازار سرمایه اهمیت بسیاری دارد و موجب تقویت جایگاه ذوب آهن در این بازار می شود .
وی با اشاره به دستاوردهای ذوب آهن در زمینه تولید محصولات جدید در سال گذشته از جمله انواع ریل مانند ریل مترو و تیرآهنH300گفت : امیدوارم در سال جاری با همت پولاد مردان ذوب آهن اصفهان ، این شرکت در امر رونق تولید پیشتاز باشد .

برچسب‌ها