ذخایر نفت خام امریکا کاهش یافت

ذخایر نفت خام امریکا کاهش یافت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، اطلاعات گروه صنعتی موسسه نفت امریکا نشان می دهد ذخایر نفت خام امریکا هفته گذشته در شرایطی سقوط کرد که ذخایر بنزین این کشور هم کاهش یافته و موجودی میعانات گازی ان افزایش یافته است. موجودی نفت خام امریکا 3.5 میلیون بشکه در هفته منتهی به 16 اوت […]

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، اطلاعات گروه صنعتی موسسه نفت امریکا نشان می دهد ذخایر نفت خام امریکا هفته گذشته در شرایطی سقوط کرد که ذخایر بنزین این کشور هم کاهش یافته و موجودی میعانات گازی ان افزایش یافته است. موجودی نفت خام امریکا 3.5 میلیون بشکه در هفته منتهی به 16 اوت کاهش یافت و به 439.8 میلیون بشکه رسید، در حالی که تحلیلگران انتظار 1.9 میلیون بشکه کاهش را داشتند. ذخایر نفت در کراشینگ اوکلاهاما، قطب عرضه نفت امریکا 2.8 میلیون بشکه در روز کاهش یافت. پالایش نفت خام 117 هزار بشکه در روز افزایش یافته است.ذخایر بنزین 403 هزار بشکه در روز کاهش یافت در حالیکه تحلیلگران انتظار 169 هزار بشکه افزایش را داشتند. ذخایر میعانات گازی امریکا که شامل دیزل و نفت گرمایشی می‌شود 1.8 میلیون بشکه در روز افزایش داشت. تحلیلگران انتظار 314 هزار بشکه افزایش را برای این محصول داشتند.واردات نفت خام امریکا هفته گذشته 233هزار بشکه در روز کاهش یافت و به 7.5 میلیون بشکه در روز رسید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.