دیدار سردار سلیمانی با ظریف

دیدار سردار سلیمانی با ظریف
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از فارس، صبح امروز سه شنبه سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه – طبق روال برنامه هفتگی شان با ظریف – با لباس رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل وزارت امور خارجه حاضر و با وزیر خارجه دیدار کرد. سردار سلیمانی در این دیدار ضمن خداقوت به ظریف، […]

به گزارش سیگنال به نقل از فارس، صبح امروز سه شنبه سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه – طبق روال برنامه هفتگی شان با ظریف – با لباس رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل وزارت امور خارجه حاضر و با وزیر خارجه دیدار کرد.

سردار سلیمانی در این دیدار ضمن خداقوت به ظریف، اقدام آمریکا در خصوص وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را جنون آمیز و‌نشانه شکست قطعی کاخ سفید خواند.

وی در ادامه خطاب به وزیر امور خارجه افزود: این اقدام آمریکا ثابت کرد که جنابعالی بعنوان مسئول سیاست خارجی کشور، تاثیری عمیق بر افکار عمومی و بویژه مردم آمریکا نسبت به جهالت رهبران این کشور دارید.

سردار سلیمانی دفاع از منافع ملی و صداقت در بیان را از خصوصیات ویژه ظریف برشمرد و افزود: به شما تبریک می گویم که بدلیل انتساب به رهبر معظم، حکیم و فرزانه عالم اسلام و جهان، مورد غضب و دشمنی آمریکا قرار گرفته اید.

دولت آمریکا روز پنجشنبه دهم مرداد ظریف را در فهرست تحریمها قرار داد.

صبح دیروز (دوشنبه) نیز علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و بعدازظهر نیز محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور و معاونان دفتر رئیس جمهور به دیدار ظریف رفتند.