دو زیرمجموعه تاصیکو در راه بازار سرمایه

دو زیرمجموعه تاصیکو در راه بازار سرمایه
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، ارزش سبد سرمایه‌گذاری تاصیکو شامل شرکت‌های بورسی و غیر‌بورسی تا پایان خردادماه ۹۸ بالغ‌بر ۹۳۰۰ میلیارد تومان است و ارزش کل بازار تاصیکو ۵۴۵۲ میلیارد تومان براورد می‌شود. سلیمانی با تشریح چشم‌انداز در دوره مدیریتی جدید گفت: به‌دنبال این هستیم که شرکت را در تکمیل زنجیره ارزش […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، ارزش سبد سرمایه‌گذاری تاصیکو شامل شرکت‌های بورسی و غیر‌بورسی تا پایان خردادماه ۹۸ بالغ‌بر ۹۳۰۰ میلیارد تومان است و ارزش کل بازار تاصیکو ۵۴۵۲ میلیارد تومان براورد می‌شود. سلیمانی با تشریح چشم‌انداز در دوره مدیریتی جدید گفت: به‌دنبال این هستیم که شرکت را در تکمیل زنجیره ارزش و زنجیره تامین حوزه‌های اصلی فعالیت شرکت شامل مس، فولاد، طلا و فلزات و کانی‌های گرانبها و کمیاب به یک هلدینگ تخصصی تبدیل کنیم. همچنین این هلدینگ پیشرو در حوزه صنایع معدنی، فلزی و غیر‌فلزی باید در بازار رده اول و دوم فولاد و مس و طلا حضوری فعال و اثرگذار داشته باشد.  سلیمانی با اشاره به گزارش‌های سه ماهه منتهی به ۳۱ خردادماه سال ۱۳۹۸ شرکت‌های تابعه گفت: عمده شرکت‌های زیرمجموعه بودجه مصوب را محقق کرده‌اند. بر این اساس در کل ۳۶ درصد از خالص بودجه سال مالی ۱۳۹۸ محقق شده و نسبت به دوره مشابه سال گذشته از درصد افزایش ۲۴۹ درصدی برخوردار بوده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها