دومین روز سقوط بازار ارزهای دیجیتال

دومین روز سقوط بازار ارزهای دیجیتال
خلاصه اخبار

در حالی که برخی از مدل ها خبر از ریزش بیتکوین به کانال ۳۰ هزار دلاری می دهند، مایک نوگراتس تحلیلگر مشهور دنیای رمزارزها معتقد است تا زمانی که قیمت این رمزارز بتواند در بالای ۴۰ هزار دلار حفظ شود، خیلی جایی برای نگرانی وجود نخواهد داشت. نوگراتس با بیان اینکه اصلاح ها بخشی از […]

در حالی که برخی از مدل ها خبر از ریزش بیتکوین به کانال ۳۰ هزار دلاری می دهند، مایک نوگراتس تحلیلگر مشهور دنیای رمزارزها معتقد است تا زمانی که قیمت این رمزارز بتواند در بالای ۴۰ هزار دلار حفظ شود، خیلی جایی برای نگرانی وجود نخواهد داشت. نوگراتس با بیان اینکه اصلاح ها بخشی از طبیعت هر بازار مالی هستند افزود: این به خوبی نشان می دهد که بازار در حال تبدیل به یک بازار معقول است.

اخبار و تحلیل‌های بیشتر در کانال سیگنال ارز دیجیتال

برخی از تحلیل گران قبلا صعودی بیت‌کوین تا ۶۴ هزار دلار را پیش‌بینی کرده بودند اما بازار پیش بینی نشده است.

در همین زمان السالوادور که به عنوان نخستین کشور جهان بیت کوین را به عنوان پول رسمی پذیرفته است، اقدام به خرید ۱۵۰ بیت کوین کرد. السالوادور اکنون ۷۰۰ بیت کوین در اختیار دارد. رییس جمهور السالوادور در توییتی نوشت: کشور در کف قیمتی اقدام به خرید بیت کوین کرد. تغییرات قیمتی بیت کوین طی 24 ساعت گذشته 6.6 درصد کاهشی بوده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.