دولت با صدور مجوز استخراج ارزهای دیجیتال موافقت کرد

دولت با صدور مجوز استخراج ارزهای دیجیتال موافقت کرد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، هیات وزیران در جلسه عصر امروز خود که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد، با استخراج ارزهای دیجیتال به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت موافقت کرد. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از […]

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

هیات وزیران در جلسه عصر امروز خود که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد، با استخراج ارزهای دیجیتال به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت موافقت کرد.

به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، به موجب این تصمیم، استفاده از ارزهای دیجیتال صرفاً با قبول مسیولیت ریسک از سوی متعاملان بوده و مشمول حمایت و ضمانت دولت و سیستم بانکی نمی‌شود و بهره‌گیری از ان در مبادلات داخل کشور نیز مجاز نیست.

افزون بر این، فعالیت مورد اشاره همچون سایر فعالیت های صنعتی، مشمول مالیات خواهد بود و شمول معافیت از مالیات، منوط به صدور ارز دیجیتال و بازگرداندن ارز حاصله به چرخه اقتصادی کشور است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.