دوج کوین ارز آینده از نظر مدیرعامل رابین هود

دوج کوین ارز آینده از نظر مدیرعامل رابین هود

ولادیمیر تنف، مدیر عامل پلتفرم کارگزاری رابین هود در مورد اینکه چگونه ارز رمزنگاری شده دوج کوین(DOGE) می‌تواند به ارز اینترنت و مردم در آینده تبدیل شود، صحبت کرده است.

وی چند بهبود که می تواند به تبدیل دوج کوین به یک دارائی مورد استفاده برای تبادلات پولی روزانه کمک کند را در توئیتر به اشتراک گذاشت .

او اشاره کرد که کارمزد تراکنش های دوج کوین در حدود 0.003 دلار در هر تراکنش در حال حاضر به اندازه کافی پایین است تا ارز دیجیتال را برای پذیرش جریان اصلی بیشتر قرار دهد.

 به روز رسانی Dogecoin Core 1.14.5 در نوامبر گذشته به طور چشمگیری کارمزد تراکنش ها را کاهش داد. تنف اشاره کرد که این امر اساساً ارزدیجیتال دوج کوین را جایگزین ارزان‌تری در مقایسه با شبکه‌های کارتی پیشرو می‌کند که برای هر تراکنش 1 تا 3 درصد کارمزد دریافت می‌کنند.

رئیس رابین هود توضیح داد که بهبود زمان بلاک و اندازه بلاک دوج کوین چیزی است که توکن را به برتری نسبت به سایر ابزارهای پرداخت می رساند. به طور خاص، Tenev خاطرنشان می کند که زمان بلاک 1 دقیقه ای کنونی باید به 10 ثانیه کاهش یابد تا ارزدیجیتال دوج کوین بتواند با شرکت هایی مانند Visa رقابت کند. با این حال، او می گوید که نباید خیلی سریع باشد که استخراج کنندگان انرژی زیادی را در حین ایجاد اجماع هدر دهند.

در مورد محدودیت اندازه بلاک دوج کوین ، تنف پیشنهاد کرد که آن را از 1 مگابایت فعلی به 1 گیگابایت و در نهایت به 10 گیگابایت افزایش دهد. دوج کوین در حال حاضر دارای 40 تراکنش در ثانیه است. مجموع توان عملیاتی ویزا، در مقایسه، 65000 TPS است. این بدان معناست که ارزدیجیتال دوج کوین باید توان عملیاتی خود را بیش از 10000 برابر افزایش دهد تا بتواند جایگزین ویزا شود.

مدیرعامل رابین هود از توسعه دهندگان هسته دوج کوین خواست تا روی افزایش محدودیت اندازه بلوک تمرکز کنند زیرا این یک راه مطمئن برای ارائه تمام توان عملیاتی است که یک ارز جهانی برای آینده به آن نیاز دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.