پذیرش دوج کوین توسط 455 میلیون وب سایت وردپرس

پذیرش دوج کوین توسط 455 میلیون وب سایت وردپرس

به گفته DogeDesigner، متخصص UX/UI و طراح گرافیک در بنیاد دوج کوین ، میلیون ها وب سایت وردپرس اکنون می توانند ارزدیجیتال دوج کوین را با استفاده از افزونه  WooCommerce به نام “Easy Dogecoin Gateway” که توسط توسعه دهنده دوج کوین معروف “inevitable360” ساخته شده است بپذیرند.

این افزونه به وب‌سایت‌های وردپرس اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های دوج کوین را به سادگی با استفاده از آدرس‌های دوج کوین ، بدون نیاز به پردازشگرهای پرداخت شخص ثالث، بانک‌ها یا هزینه‌های اضافی بپذیرند. این افزونه همچنین از Google API برای تولید کدهای QR و CoinGecko API برای تبدیل فیات به قیمت فعلی Dogecoin استفاده می‌کند.

تا سال 2021 بیش از 455 میلیون وب سایت از وردپرس استفاده می کنند که به عنوان یک نکته ی مثبت برای پذیرش دوج کوین در نظر گرفته می شود.

موارد پذیرش و استفاده از Dogecoin

در ماه های اخیر، چندین بحث در مورد موارد استفاده از Dogecoin مطرح شده است. به گفته بنیاد دوج کوین، تنها هدف آن تبدیل دوج کوین به ارز جهانی برای پرداخت کالاها و خدمات است.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، DOGE برای خرید یک سهام کنترلی در تیم بسکتبال لیگ BIG3 Aliens استفاده شد. بیل لی، بنیانگذار کیف پول Dogecoin MyDoge، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را برای بیگانگان به طور انحصاری در DOGE خریداری کرد و بدین ترتیب در ازای آن یک سهام کنترلی در تیم BIG3 ارائه داد. به عنوان بخشی از این معامله، نام تجاری MyDoge/Dogecoin در لباس‌های تیم Aliens و همچنین در رویدادها و برنامه‌های Big3 ظاهر می‌شود.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اخیراً اعلام کرد که اگر کسب‌وکارهای بیشتری آن را بپذیرند، دوج کوین کاربرد بیشتری خواهد داشت. این میلیاردر همچنین انعام دادن را به عنوان یک مورد استفاده تعریف کرد و گفت که دادن انعام به سازندگان با Dogecoin “خوب” خواهد بود. علیرغم موارد استفاده احتمالی در بخش Web3، ماسک ادعا می کند که پل بین اتریوم و بیت کوین ضروری نیست.

با این حال، شیبتوشی ناکاموتو، خالق دوج کوین، معتقد است که ساده‌ترین و بهترین مورد استفاده از این ارزدیجیتال استفاده از آن برای انعام است.

ارزدیجیتال دوج کوین در حال حاضر با 0.127 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته اندکی افزایش یافته است. Dogecoin در کنار سایر آلت کوین ها در 5 می سقوط کرد. دوج کوین اکنون بر اساس داده های CoinMarketCap در رتبه دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار قرار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.