دستور مدیرعامل بانک ملت برای افزایش کمک به سیل زدگان خوزستانی

دستور مدیرعامل بانک ملت برای افزایش کمک به سیل زدگان خوزستانی
خلاصه اخبار

مدیرعامل بانک ملت در راس هیاتی از مدیران ارشد این بانک با حضور در استان خوزستان، از مناطق سیل زده این استان بازدید کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصادآنلاین، محمد بیگدلی در این سفر با شریعتی، استاندار خوزستان دیدار کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های صورت گرفته در زمینه کاهش خسارت های ناشی از سیل استان قرار گرفت.
استاندار خوزستان در این جلسه با قدردانی از دست اندرکاران بانک ملت بابت کمک های نقدی و غیرنقدی به سیل زدگان استان های مختلف به ویژه خوزستان، خواستار افزایش این کمک ها در راستای تامین بخشی از نیازهای اهالی سیل زده استان شد.
شریعتی همچنین از حضور مدیرعامل بانک ملت و مدیران ارشد این بانک در مناطق سیل زده و فعالیت های این بانک در زمینه بهداشت و درمان و اعطای تسهیلات به جامعه پزشکی کشور قدردانی کرد.
محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت هم با ابراز تاسف از خسارت های وارد شده به مردم در اثر سیل، گزارشی از عملکرد این بانک در کمک به سیل زدگان ارائه کرد.
وی در پی درخواست استاندار برای افزایش سطح کمک های بانک ملت به سیل زدگان، دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد.
بازدید از شعبه آزادگان اهواز بانک ملت در کنار رود کارون و دیدار با کارکنان این شعبه از دیگر برنامه های بیگدلی در سفر به استان خوزستان بود.
بیگدلی از کارکنان شعبه به دلیل تداوم خدمات دهی به مشتریان با وجود شرایط ایجادشده در اثر سیل استان، سپاسگزاری کرد.
بر اساس این گزارش، آب رودخانه کارون تا پشت ساختمان شعبه آزادگان اهواز بالا آمده که با واکنش به موقع کارکنان شعبه، اسناد و مدارک به سرعت به طبقات بالایی انتقال داده شده و شعبه بدون وقفه در حال خدمات دهی به مشتریان است.
مدیران ارشد بانک ملت همچنین با حضور در قرارگاه عملیاتی هلال احمر در استان خوزستان، از نزدیک در جریان فعالیت های این سازمان در زمینه امداد رسانی به سیل زدگان قرار گرفتند.
در این جلسه که حجت الاسلام معزی نماینده ولی فقیه در هلال احمر و نمایندگان صلیب سرخ جهانی هم حضور داشتند، گزارش کامل عملیات امدادرسانی از سوی مدیرکل هلال احمر استان خوزستان ارائه شد.
بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت هم گزارشی از کمک های بانک ملت و همکاری این بانک با هلال احمر به ویژه در سیل اخیر در استان های کشور ارائه کرد.

دستور مدیرعامل بانک ملت برای افزایش کمک به سیل زدگان خوزستانی


نماینده ولی فقیه در هلال احمر در این جلسه از دست اندرکاران بانک ملت به دلیل تلاش ها و زحمات این بانک در جهت کمک به سیل زدگان در استان های مختلف، قدردانی کرد.
همزمان با این دیدار، سه هزار بسته مواد غذایی و بهداشتی اهدایی بانک ملت به مبلغ بیش از سه میلیارد ریال در ۱۳ کامیون از سوی مدیرعامل این بانک به مسوولان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران تقدیم شد.
بیگدلی همچنین در گفت و گو با خبرنگار صدا و سیمای مرکز خوزستان جزییات کمک رسانی این بانک به سیل زدگان به ویژه در این استان را تشریح کرد.

دستور مدیرعامل بانک ملت برای افزایش کمک به سیل زدگان خوزستانی


بازدید از شعب سوسنگرد و حمیدیه بانک ملت و دیدار با کارکنان و قدردانی از زحمات آنان در خدمات رسانی به مشتریان سیل زده همچنین بازدید از دهلاویه و یادمان شهید چمران و ادای احترام به مقام والای ایشان، بخش دیگری از برنامه سفر مدیرعامل بانک ملت و هیات همراه به استان خوزستان بود.

منبع: eghtesadonline.com

برچسب‌ها