80 درصد از دارندگان اتریوم با وجود سقوط به زیر 4000 دلار همچنان در سود هستند

80 درصد از دارندگان اتریوم با وجود سقوط به زیر 4000 دلار همچنان در سود هستند

اتریوم پس از تلاش برای حفظ ارزش خود در بالای این نقطه، بار دیگر به زیر 4000 دلار سقوط کرد. پس از رسیدن به بالاترین حد خود در اوایل نوامبر، قیمت آن کاهش یافته است. این بدان معنا نیست که سرمایه گذاران پس از سقوط از ATH دچار ضرر شده اند. در واقعیت، اکثریت قریب به اتفاق دارندگان اتریوم با ادامه فروش در سراسر بازار، همچنان در سود هستند.

دارندگان اتریوم در سود

داده های IntoTheBlock نمایش جالبی از محل نشستن دارندگان اتریوم در حال حاضر را نشان می دهد. در حال حاضر، 80 درصد از دارندگان ETH همچنان در سود هستند. این به طور قابل توجهی بالاتر از درصد دارندگان بیت کوین است که هنوز در قیمت های فعلی سود دارند.

برای اتریوم، تنها 14 درصد از همه دارندگان ضرر را تجربه می کنند. این نشان می دهد که این درصد از دارندگان دارایی دیجیتال را بالاتر از قیمت فعلی خریداری کرده اند و به این ترتیب، دارایی آنها منفی است. برای بیت کوین، این عدد 22 درصد از کل دارندگانی است که ضرر دارند.

آن دسته از دارندگانی که نه در سود و نه زیان هستند در مجموع به 6 درصد رسیدند. فرض بر این است که این دارندگان اتریوم کوین های خود را با ارزش فعلی اتریوم خریداری کرده اند و به همین دلیل در قلمرو خنثی هستند.

داده ها همچنین نشان می دهد که 59 درصد از همه دارندگان اتریوم سکه های خود را برای بیش از یک سال نگه داشته اند، 34 درصد بین 1 تا 12 ماه و تنها 7 درصد از کل دارندگان سکه های خود را برای کمتر از یک ماه نگه داشته اند.

ورودی ها از جریان های خروجی پیشی می گیرند

برای طولانی‌ترین زمان، با رشد روند انباشت در بین سرمایه‌گذاران، جریان خروجی اتریوم غالب بود. این باعث شده بود که گیرنده های مبادله به پایین ترین سطح سالانه سقوط کنند. با این حال، این روند با روند نزولی شروع به تغییر کرده است.

در هفت روز گذشته میزان ورودی ارز نسبت به خروجی ها بیشتر بوده است. در حالی که جریان خروجی با میانگین متحرک هفت روزه به 9.2 میلیارد دلار رسیده است، جریان ورودی برای همین دوره زمانی در مجموع به 9.31 میلیارد دلار رسیده است.

تفاوت زیادی بین این دو معیار وجود ندارد، اما همچنان نشان می‌دهد که دارندگان اتریوم چگونه به دارایی دیجیتال نگاه می‌کنند. از آنجایی که احساسات به سمت نزولی منحرف شده است، سرمایه گذاران بیشتری سکه های خود را در انتظار قیمت های پایین تر می فروشند. تفاوت بین جریان‌های ورودی و خروجی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بیشتری در مقایسه با سرمایه‌گذارانی که آنها را برای نگهداری بلندمدت خارج می‌کنند، ETH خود را به صرافی‌ها برای فروش منتقل می‌کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.