درخواست بانک بزرگ اروپایی برای ادامه همکاری با یک بانک ایرانی

خلاصه اخبار

مدیرعامل بانک سامان از درخواست یک بانک بزرگ اروپایی برای ادامه همکاری با این بانک خبر داد. به گزارش سیگنال، به نقل از بورس اخبار، سید احمد طاهری بهبهانی با اشاره به ۲۰ سال فعالیت بانک سامان در حوزه بانک‌داری، گفت: در این ۲۰ سال موفق شده‌ایم که آبروی بین‌المللی برای این بانک کسب کنیم. وی […]

مدیرعامل بانک سامان از درخواست یک بانک بزرگ اروپایی برای ادامه همکاری با این بانک خبر داد.

به گزارش سیگنال، به نقل از بورس اخبار، سید احمد طاهری بهبهانی با اشاره به ۲۰ سال فعالیت بانک سامان در حوزه بانک‌داری، گفت: در این ۲۰ سال موفق شده‌ایم که آبروی بین‌المللی برای این بانک کسب کنیم.

وی افزود: بانک سامان امروز در سراسر دنیا شناخته شده و با وجود تنگناهای سیاسی که به کشور تحمیل شده، موقعیت آن قابل قبول است.

طاهری بهبهانی با تاکید بر اینکه این بانک به فعالیت و ارائه سرویس به مشتریان خود ادامه خواهد داد، اظهار کرد: در دوره تحریم‌های جدید همچون دوره قبلی تحریم‌ها روی تامین نیازهای حوزه دارو و غذا تمرکز می‌کنیم.

وی با اشاره به ارتباطات بین‌المللی این بانک، گفت: یک بانک اروپایی بزرگ برای ادامه همکاری با بانک سامان درخواست داده که افتخار بزرگی برای ما و ایران محسوب می‌شود.

بنا به این گزارش ایسنا، بانک سامان امروز نسل جدید کسب و کار باشگاه مشتریان خود را با هدف ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان رونمایی کرد.