متاورس و NFT در نمایشگاه CES در امریکا خواهند درخشید

متاورس و NFT در نمایشگاه CES در امریکا خواهند درخشید

سامسونگ پیشرفت‌های خود را در فناوری متاورس در ارتباط با تلویزیون‌ها و گوشی‌های هوشمند به نمایش می‌گذارد و چندین شرکت دیگر ادغام کریپتو با متاورس ،NFT  و بلاکچین را با متاورس به نمایش می‌گذارند.

فناوری بلاک چین، متاورس و NFT قرار است در رویداد Consumer Electronics Show (CES)  این هفته در لاس وگاس سر و صدا ایجاد کنند.

این نمایشگاه (CES) رویدادی سالانه است که در آن از آخرین پیشرفت‌های فناوری و سخنرانی‌های کلیدی توسط غول‌هایی مانند ال‌جی، سامسونگ، آمازون، انویدیا و سونی سخن به میان خواهد آمد.

رویداد امسال بین 5 تا 7 ژانویه برگزار می‌شود و میزبان بیش از 2200 غرفه‌دار خواهد بود و شرکت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال و NFT علاوه بر سازندگان گجت‌های چندساله و تولیدکنندگان تلویزیون در آن حضور خواهند داشت.

از نظر بخش بلاک چین، غرفه دارانی که در دسته ارزهای دیجیتال گروه بندی می شوند شامل مشتقات و صرافی NFT FTX، پلتفرم NFT Blockparty و توسعه دهندگان نرم افزار و سخت افزار NFT Atomic Form هستند.

در سخنرانی‌های اصلی رویداد، چهره‌های مطرح حوزه‌ی ارزهای دیجیتال شامل کلارا تسائو، مدیر موسس فایل کوین، توشار ندکامی، مدیر رشد و محصول شبکه سلسیوس، فریار شیرزاد، مدیر ارشد سیاست‌گذاری کوین بیس و اریک کالدرون، بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت Art Blocks، حضور خواهند داشت.

به گفته سازمان‌دهنده کنفرانس انجمن فناوری مصرف‌کننده، چندین برند برتر از مکان‌های خود در این رویداد برای کاوش و ترویج پیشرفت‌های فناوری متاورس مانند «سخت‌افزار، نرم‌افزار، و بلاک چین و رمزارز» استفاده خواهند کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.