درخشش بایننس کوین ؛ BNB توکن بعدی ICO ها در سال ۲۰۱۹ میلادی!

درخشش بایننس کوین ؛ BNB توکن بعدی ICO ها در سال ۲۰۱۹ میلادی!
خلاصه اخبار

بایننس کوین (BNB) در حال تبدیل شدن به یک دارایی جذاب است زیرا سرمایه گذاران این توکن را می‌خرند تا در فروش توکن بر روی بایننس لانچ پد (Binance Launchpad) شرکت کنند.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، قیمت این توکن هنگام فروش توکن بیت تورنت (BTT) شش دلار بود و قبل از فروش Fetch.Ai به ده دلار رسید.

از آن زمان به بعد، بایننس کوین (BNB) خود را به لیست ده ارز دیجیتال‌ برتر رساند. در حال حاضر قیمت بایننس کوین بیش از ۱۵ دلار است که بیانگر افزایش ۱۵۰ درصدی کمتر از یک ماه می‌باشد.

ممکن است سرمایه گذاران با تجربه حس آشناپنداری پیدا کنند. کسانی که در حال خرید BNB می‌باشند همانند کسانی هستند که در سال ۲۰۱۷ در ICO ها شرکت می‌کردند و اتر می‌خریدند.

چانگ پنگ ژائو موسس و مدیرعامل بایننس در گفتگویی با کریپتو بریفینگ گفت شباهت هایی بین اتر و بایننس کوین وجود دارد. هر دو توکن ارزهای دیجیتال اصلی هستند که به دارندگان امکان می‌دهند تا در فروش های اولیه شرکت کنند.

اما وی تاکید کرد که تفاوت های چشمگیری نیز بین این دو وجود دارد و به نظر او، توکن BNB و‌ بایننس لانچ پد، شرایط فروش توکن ها را بهتر خواهد کرد. ژائو ملقب به CZ گفت بایننس چیزهای زیادی برای ارائه به پروژه های فروش توکن در اختیار دارد. لانچ پد علاوه بر پشتیبانی و راهنمایی، به کاربران دسترسی گسترده تری به اکوسیستم بایننس می‌دهد. وی بیان کرد:

ما پشتیبانی جامع تری به استارت آپ های بلاک چین ارائه می‌دهیم که به پذیرش ارز دیجیتال ارزش جدیدی بیافزایند.

CZ همچنین ادامه داد:

پروژه ها می‌توانند توکن های خود را بر بستر بایننس چین صادر کنند که بسیار ساده تر و کم خطا تر از نوشتن کدهای قرارداد هوشمند است و با رای گیری در جامعه، برای لیست شدن در بایننس DEX فرصت خوبی به دست می‌آورند.

لانچ پد موفقیت غافلگیرکننده ای بوده است. این پلتفرم میزبان دو فروش توکن بوده است، توکن های بیت تورنت و Fetch.AI که هر دو به سقف فروش چند میلیون دلاری خود رسیدند.

توکن Fetch.AI ظرف چند ثانیه کاملا فروخته شد و شرکت کنندگان تاکنون توانسته اند ۴ برابر سرمایه گذاری خود سود کسب کنند. اگر مشکل فنی وجود نداشت، فروش ۱۵ دقیقه ای بیت تورنت نیز به همین سرعت انجام میشد.

عرضه اولیه سکه (ICO) ها نمرده اند

دو ماه قبل افراد کمی انتظار بازگشت فروش توکن ها را داشتند. تعداد بسیار بالای عرضه های بی کیفیت و عاملان نامناسب باعث از بین رفتن اعتماد در این حوزه شد و سرمایه گذاران اعتماد خود به ICO ها را از دست دادند.

قیمت اتر نیز همزمان افت کرد. قیمت اتر از ۸۰۰ دلار در ماه می ۲۰۱۸ به ۸۰ دلار در اواسط ماه دسامبر رسید. گزارشی در این خصوص بیان کرد که به دلیل کاهش شرکت کنندگان در ICO ها، تقاضا برای اتر نیز کاهش یافته است.

حتی پس از عملکرد ICO ها در سال گذشته باز هم بعید بود که کاملا از بین بروند. فروش های عمومی همچنان روشی محبوب برای جذب سرمایه پروژه های مختلف است. عرضه توکن های اوراق بهادار یا STO ها نیز برای برای مشارکت گسترده خرده سرمایه گذاران بسیار انحصاری است و فروش توکن های چند منظوره تا زمانی که مطابق با پیش نیازهای خاصی باشند جوابگو است.

مشارکت مجدد سرمایه گذاران در فروش توکن ها به زمان بستگی دارد و به زودی از سر گرفته می‌شود. بایننس نیز عرضه پلتفرم فروش توکن خود را با علم به این روند جدید عرضه کرده است.

بایننس و بایننس کوین مسیر ممتازی را پیش گرفته اند. اگر لانچ پد بتواند به میزبانی از فروش توکن های محبوب و موفق ادامه دهد، توکن BNB می‌تواند همانند اتر بهبود و ارتقا یافته سال ۲۰۱۹ باشد.