درامد ۳۲۰۰۰ دلاری از بلاکچین و ارزهای دیجیتال توسط هکرهای کلاه سفید!

درامد ۳۲۰۰۰ دلاری از بلاکچین و ارزهای دیجیتال توسط هکرهای کلاه سفید!
خلاصه اخبار

طبق گزارش هاردفورک (Hard Fork)، هکرهای کلاه سفید با گزارش حفره های امنیتی در پروژه های کریپتو و بلاک چین ۳۲,۰۰۰ دلار به دست اورده اند. مجموع ۳۰ هزار دلار از این مبلغ توسط ۱۵ شرکت از تاریخ ۲۸ مارس تا ۱۶ می پرداخته شده است که براساس اسن گزارش، ۳۰ گزارش باگ عمومی مستند […]

طبق گزارش هاردفورک (Hard Fork)، هکرهای کلاه سفید با گزارش حفره های امنیتی در پروژه های کریپتو و بلاک چین ۳۲,۰۰۰ دلار به دست اورده اند.

مجموع ۳۰ هزار دلار از این مبلغ توسط ۱۵ شرکت از تاریخ ۲۸ مارس تا ۱۶ می پرداخته شده است که براساس اسن گزارش، ۳۰ گزارش باگ عمومی مستند شده است.

جایزه برای هر کشف ایراد بسته به نوع اسیبی که هر ایراد وارد می کند می باشد. هاردفورک بیان کرد که اکثر جایزه ها توسط شرکت بلاکچینی اومیسگو ارایه شده که حدود ۱۰۰ دلار بوده است، شرکت EOS با نام بلاک.وان (Block.one) و استارت اپ بلاکچینی Aeternity هر یک ۱۰ هزار دلار جایزه طی این ماه پرداخت کرده اند.

ترون ۳۵۰۰ دلار به یک هکر که اسیبی که کل بلاک چین ان را مختل می کرد پرداخته است. این اسیب به گونه ای است که هکر می تواند حافظه موجود در یک کامپیوتر را پر کند و با استفاده از کد مخرب در قراردادهای هوشمند، حمله DDS به شبکه Tron را انجام دهد.

صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس نیز برای هر اصلاح با اولویت سطح بحرانی تا ۱۰ هزار دلار برای هر پروژه جایزه می‌دهد که این رقم تا ۱۰۰ هزار دلار به صورت BNB برای هر کاربر افزایش می‌یابد. بایننس اولویت ها را مطابق با رتبه بندی اسیب پذیری باگ طبقه بندی می‌کند.

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود هکرهای کلاه سفید به دلیل یافتن باگ در سال ۲۰۱۸ حدود ۸۷۸,۰۰۰ دلار به دست اوردند. در مجموع، صرافی کوین بیس ۲۹۰,۳۸۱ دلار و ترون ۷۶,۲۰۰ دلار به هکرها پرداخته بودند.

نظر شما در مورد این اقدامات چیست؟ ایا این کار پاداش دهی به هکرها انگیزه بیشتری می دهد؟

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها