درامد تیر ماه “فجر” ۱۱ میلیارد تومان کاهش یافت

درامد تیر ماه “فجر” ۱۱ میلیارد تومان کاهش یافت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، درامد تیر ماه فولاد امیرکبیر کاشان به دلیل کاهش نرخ فروش محصول گالوانیزه ۱۱ میلیارد و ۵۷۹ میلیون تومان نسبت به خرداد ماه کاهش یافت و به ۶۰ میلیارد و ۷۰۵ میلیون تومان رسید.به گزارش رادیو سهام، فولاد امیرکبیر کاشان در تیر ماه مقدار ۵۰ هزار و […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، درامد تیر ماه فولاد امیرکبیر کاشان به دلیل کاهش نرخ فروش محصول گالوانیزه ۱۱ میلیارد و ۵۷۹ میلیون تومان نسبت به خرداد ماه کاهش یافت و به ۶۰ میلیارد و ۷۰۵ میلیون تومان رسید.
به گزارش رادیو سهام، فولاد امیرکبیر کاشان در تیر ماه مقدار ۵۰ هزار و ۷۰۴ تن تولید و ۱۰ هزار و ۸۳۳ تن فروش داشته است و از این مقدار فروش درامد ۶۰ میلیارد و ۷۰۵ میلیون تومانی داشته است.
فجر در دوره چهار ماهه منتهی به تیر ۹۸، ۸۵هزار و ۲۵۰ تن فروش تجمیعی داشته است که از این مقدار فروش درامد تجمیعی ۲۹۷ میلیارد و ۷۲۷ میلیون تومانی داشته است.
مقدار فروش فجر افزایش یافت
فولاد امیر کبیر کاشان در تیر ماه ۱۰ هزار و ۸۳۳ تن فروش داشته است. مقدار فروش فجر در تیر ماه نسبت به میانگین فروش ۹۷ کاهش محسوس داشته است. میانگین فروش ۹۷ فجر در ۱۷ هزار و ۳۸۹ تن است که در ماه‌های اول ۹۸ مقدار فروش فجر کاهش یافته است و تنها در اردیبهشت ماه مقدار فروش فجر به میانگین سال ۹۸ نزدیک شده است و در تیر ماه فروش فجر فاصله بیش از ۷ هزار تنی با میانگین ۹۷ داشته است.
حتما بخوانید :  تایید افزایش سرمایه شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیاناما مقدار فروش فجر در تیر ماه نسبت به خرداد ماه افزایشی بوده و از ۸ هزار تن در خرداد ماه به نزدیک ۱۱ هزار تن در تیر ماه رسیده است.

نرخ محصول گالوانیزه ۱۷% کاهش یافت
مهم‌ترین محصول فولاد امیرکبیر کاشان محصول گالوانیزه است. فجر به واسطه فروش محصول گالوانیزه در ۴ ماه اول سال ۹۸ مبلغ ۲۹۳ میلیارد و ۵۰۶ میلون تومان درامد ساخته است که در واقع نزدیک به ۹۹% از درامد شرکت در این چهار ماه است.
میانگین نرخ فروش محصول گالوانیزه فولاد امیرکبیر کاشان در سال ۹۷ به ازای هر تن ۵ میلیون و ۲۸۶ تومان بوده که در سال ۹۸ با روند رو به رشدی به ۹ میلیون و ۳۶۳ هزار تومان در خرداد ماه رسیده است اما در تیر ماه نرخ فروش این محصول با کاهش ۱۷ درصدی نسبت به خرداد ماه به ۷ میلیون و ۷۲۱ هزار تومان به ازای هر تن رسیده است.

درامد فجر به ۶۱ میلیارد تومان رسید
فجر در تیر ماه درامد ۶۰ میلیارد و ۷۰۶ میلیون تومانی داشته است که به دلیل کاهش نرخ فروش محصول گالوانیزه نسبت به خرداد ماه کاهش داشته است. کاهش ۱۱ میلیارد تومانی درامد فجر در تیر ماه نسبت به خرداد ماه در حالی روی داده است که مقدار فروش فجر در تیر ماه نسبت به خرداد ماه افزایش یافته است.
حتما بخوانید :  سود هر سهم “ولغدر” افزایشی بود
منبع: بااقتصاد
خبر انتخاب شده برای شما دلار و سکه بخریم یا سهام؟ بررسی روند سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی، نشان می‌دهد کسانی که تحت تاثیر این هیجانات قرار نگرفتند و به جای دلار و سکه در بازار بورس سرمایه‌گذاری کردند، سود خوبی به جیب زدند. Xهمچنین می توانید مقالات اموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها