درآمد قپیرا 20 میلیارد تومان افزایش یافت

درآمد قپیرا 20 میلیارد تومان افزایش یافت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد، فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر در مهر ماه با فروش 142 هزار لیتری الکل و 14.6 هزار تنی سایر محصولات درامد 41.3 میلیارد تومانی ساخته است. همچنین در دوره سه ماهه منتهی به مهر 98 قپیرا با فروش 631 هزار لیتری الکل و 38 هزار تنی سایر […]

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد، فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر در مهر ماه با فروش 142 هزار لیتری الکل و 14.6 هزار تنی سایر محصولات درامد 41.3 میلیارد تومانی ساخته است. همچنین در دوره سه ماهه منتهی به مهر 98 قپیرا با فروش 631 هزار لیتری الکل و 38 هزار تنی سایر محصولات درآمد 65 میلیارد تومانی ساخته است.

درآمد مهر ماه قپیرا به 41 میلیارد تومان رسید

قپیرا در مهر ماه درآمد 41 میلیارد تومانی ساخته است که افزایش قابل ملاحظه‌ای نسبت به مرداد و شهریور ماه داشته است. افزایش درآمد مهر ماه به دلیل رشد قابل توجه مقدار فروش رقم خورده است. قپیرا در دو ماه اول سال مالی منتهی به تیر 1399، شکر و تفاله تر به فروش نرسانده که در مهر ماه این دو محصول به سبد فروش قپیرا اضافه شده است.

قپیرا به طور میانگین در سه ماهه اول سال مالی منتهی به تیر ماه 99 درآمد 21.7 میلیارد تومانی ساخته است. این در حالی است که میانگین درآمد قپیرا در سال مالی منتهی به تیر 98 مبلغ 21.8 میلیارد تومان است. بنابراین قپیرا در سه ماه اول سال به طور میانگین 100 میلیون تومان پایینتر از میانگین سال مالی منتهی به تیر 98 داشته است.

افزایش 20 میلیاردی درآمد قپیرا در دوره سه ماهه

قپیرا در دوره سه ماهه منتهی به مهر 98 درآمد تجمیعی 65 میلیارد تومانی ساخته است. این در حالی است که در مدت مشابه سال قبل، قپیرا درآمد 45 میلیاردی ساخته است. بنابراین درآمد قپیرا 20 میلیارد افزایش یافته است. افزایش 20 میلیاردی درآمد قپیرا به طور عمده به دلیل افزایش نرخ فروش و افزایش قیمت محصولات رقم خورده است.

شناسایی سود 43 تومانی برای هر سهم قپیرا در دوره سه ماهه

قپیرا در دوره سه ماهه منتهی به مهر 98 درآمد 65 میلیارد تومانی ساخته است. با توجه به میانگین 13 درصدی حاشیه سود خالص شرکت، انتظار می‌رود در صورت مالی میان دوره‌ای سه ماهه، سود خالص 8.6 میلیارد تومانی بسازد. بنابراین انتظار می‌رود برای هر سهم در اولین فصل از سال مالی منتهی به تیر 99 سود خالص 432 ریالی برای هر سهم شناسایی نماید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها