«داوه» سود هرسهم را ۷۲ریال اعلام کرد

«داوه» سود هرسهم را ۷۲ریال اعلام کرد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت داروسازی اوه سینا در صورت های مالی ۳ماهه اعلام کرد که توانسته سود هرسهم را ۷۲ریال پوشش دهد.به گزارش رادیو سهام، شرکت داروسازی اوه سینا در اطلاعات و صورت های مالی ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هر سهم را ۷۲ریال اعلام کرد.این شرکت با سرمایه ۴۸۰میلیارد […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت داروسازی اوه سینا در صورت های مالی ۳ماهه اعلام کرد که توانسته سود هرسهم را ۷۲ریال پوشش دهد.
به گزارش رادیو سهام، شرکت داروسازی اوه سینا در اطلاعات و صورت های مالی ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هر سهم را ۷۲ریال اعلام کرد.
این شرکت با سرمایه ۴۸۰میلیارد ریالی سود عملیاتی خود را در دوره مالی مورد گزارش مبلغ ۴۹میلیارد و ۴۳۵میلیون ریال، سود خالص را مبلغ ۳۴میلیارد و ۶۰۸میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را مبلغ ۲۱۵میلیارد و ۲۶۷میلیون ریال اعلام کرده است.
«داوه» در این گزارش به فروش یک میلیون و ۷۲۸هزار و ۸۴۳عددی محصولات خود اشاره کرده که مبلغ فروش ان را در دوره ۳ماهه بالغ بر ۱۳۶میلیارد و ۸۶میلیون ریال منتشر کرده است و سود ناخالص از این محل را ۶۴میلیارد و ۲۹۷میلیون ریال اعلام کرد.
این شرکت پیش بینی کرده است در دوره ۹ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ بتواند فروش محصولات خود را به ۱۴۶میلیون و ۲۰۸هزار و ۷۸۰عدد دارو به مبلغ ۴۱۴میلیارد و ۶۴۲میلیون ریال برساند.
«داوه» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که تولید محصولات جدید، تولید محصولات با حاشیه سود بالاتر، کاهش تولید و فروش محصولات زیان ده، بررسی و تحقیق بر روی محصولات زیان ده جهت افزایش راندمان تولید از برنامه های مهم شرکت است.
این شرکت اعلام کرد که نرخ فروش محصولات به تناسب افزایش نرخ ارز ، افزایش خواهد داشت. همچنین نرخ مواد اولیه با سطح نرخ تورم افزایش ایجاد خواهد شد که مع الوصف با توجه به اینکه تامین ارز دارو از اهمیت خاص برخوردار بود و افزایشی پیش بینی نمی شود. در صورت افزایش، نرخ مواد بهای تمام شده اضافه خواهد شد.
«داوه» اطلاعات بهای تمام شده منوط به ترکیب تولید و فروش و نرخ ارز و نرخ خرید مواد اولیه اعلام کرد که در صورت عدم تغییر نرخ ارز و موارد مذکور انحراف با اهمیتی وجود نخواهد داشت و ترکیب فروش نیز عمدتا به تقاضای مشتریان بستگی دارد.  از سوی دیگر با توجه به طرح توسعه و امکان اخذ تسهیلات دانش بنیان در نظر دارد که برای پروژه های مورد نظر تسهیلات کم بهره معادل ۱۲۰میلیارد ریال استفاده کند.
این شرکت در نظر دارد با ایجاد پروژه داروهای ضد سرطان، ۹محصول جدید در قالب داروی ضد سرطان تولید و به فروش برساند که اثار ناشی از فروش و سود و زیان در سال ۱۳۹۸ و بعد از ان خواهد بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها