دامنه نوسانات قیمت طلا : 1450 تا 1500 دلار

دامنه نوسانات قیمت طلا : 1450 تا 1500 دلار
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری RBC Wealth Management در تازه ترین تحلیل خود پیش بینی کرده است که قیمت جهانی هر اونس طلا در کوتاه مدت در دامنه 1450 تا 1500 دلاری نوسان خواهد داد. این موسسه سرمایه گذاری افزود: هرگونه خبر منفی درباره مذاکرات تجاری آمریکا و […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری RBC Wealth Management در تازه ترین تحلیل خود پیش بینی کرده است که قیمت جهانی هر اونس طلا در کوتاه مدت در دامنه 1450 تا 1500 دلاری نوسان خواهد داد.

این موسسه سرمایه گذاری افزود: هرگونه خبر منفی درباره مذاکرات تجاری آمریکا و چین می تواند موجب افزایش بیشتر قیمت طلا شود.

این در شرایطی است که انتشار اخبار مثبت درباره توافق تجاری موقت بین آمریکا و چین طی روزهای اخیر موجب افزایش ارزش دلار و کاهش قیمت طلا شده است.

موسسه MKS PAMP Group نیز بر این باور است که حفظ سطح حمایتی 1450 دلاری برای طلا اهمیت زیادی دارد. اگر طلا نتواند این سطح حمایتی را حفظ کند تا 1445 دلار کاهش خواهد یافت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.