خوش بینی مدیرعامل بزرگترین بانک بورس به کسب سود

خلاصه اخبار

​مدیرعامل بانک صادرات با اشاره به روند قابل توجه کاهش زیان گفت: امید بسیاری وجود دارد که سال ٩٧ را بدون زیان پشت سر بگذاریم و حتی به سوددهی برسیم. به گزارش سیگنال، به نقل از بورس پرس،حجت‌اله صیدی در جمع کارکنان استان کردستان این بانک گفت: تلاش مضاعف همکاران موجب می‌شود تا نسبت به […]

​مدیرعامل بانک صادرات با اشاره به روند قابل توجه کاهش زیان گفت: امید بسیاری وجود دارد که سال ٩٧ را بدون زیان پشت سر بگذاریم و حتی به سوددهی برسیم.

به گزارش سیگنال، به نقل از بورس پرس،حجت‌اله صیدی در جمع کارکنان استان کردستان این بانک گفت: تلاش مضاعف همکاران موجب می‌شود تا نسبت به عملکرد 6 ماه اول سال به نتایج بهتری دست پیدا کنیم و حتی ممکن است تا پایان سال نیز به سوددهی هم برسیم.

وی با برشمردن ظرفیت‌های اقتصادی استان کردستان افزود: امکان جذب منابع و ارائه خدمات بیشتر به فعالان اقتصادی و مردم کردستان برای بانک صادرات فراهم و مغتنم است و این مسیر با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.فرهنگ کار و تلاش میان مردم کردستان دلیلی بر بهبود روند کاهش مطالبات بانک است.

صیدی ادامه داد: “وبصادر” باید با خدمت‌رسانی بیشتر و ارتقای شعب، سهم قابل توجهی از توسعه این استان را با ایجاد ظرفیت بیشتر برای مصارف، بر عهده بگیرد.

برچسب‌ها