خوانندگی و رقص خالق اتریوم در یک کنفرانس رسمی/ حرکتی که به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد

خوانندگی و رقص خالق اتریوم در یک کنفرانس رسمی/ حرکتی که به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد
خلاصه اخبار

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، به خاطر عملکردش در کنفرانس ادکان ۲۰۱۹ (EdCon 2019)، در ۱۰ آوریل (۲۱ فروردین) مورد انتقاد قرار گرفت. او با جمعی از افراد جامعه ارز دیجیتال در برابر یک پس‌زمینه رنگارنگ از حیات وحش استرالیا رپ اجرا کردند.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، توضیح مترجم: ادکان ۲۰۱۹ کنفرانسی جهانی و غیرانتفاعی است که در سیدنی برگزار شد. هدف این کنفرانس بهبود ارتباطات میان جوامع مختلف و ارتقا اکوسیستم توسعه اتریوم در مقیاس جهانی است.

برخی از علاقه‌مندان به ارز دیجیتال این عمل را یک حرکت کم ارزش و یک شیرین‌کاری ضعیف بازاریابی توصیف کردند، در مقابل عده‌ای دیگر معتقدند که اندکی سرگرمی و «خل وچل بازی» خوب است.

چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل صرافی بایننس که در جبهه مقابل قرار دارد و به نظر نمی‌رسید که نسبت این حرکت واکنش نشان دهد، گفته است که از این کار خوشش آمده است.

برخلاف تمامی نظرات منفی، من از این حرکت خوشم آمد. مردم باید هر کاری را که دوست دارند انجام دهند، کمی عجیب و غریب و نابغه باشند.

با این حال واضح است که این حرکت شیرین‌کاری‌ای برای جلب توجهات به سمت اتریوم نیست، چرا که پروژه اتریوم در این زمینه به کمک نیازی ندارد. به نظر می‌آید که کل این نمایش و اجرا صرفا یک حرکت سرگرم‌کننده‌ای از جانب گروهی از توسعه‌دهندگان و افراد جامعه ارز دیجیتال بود.

بوترین تنها کسی نیست که سعی در استفاده از صحنه و صدا برای جلب توجه به یک پلتفرم داشت. بیل گیتس (Bill Gates)، یکی از بنیان‌گذاران مایکروسافت، در رونمایی از ویندوز ۹۵ با آهنگ Start Me Up گروه رولینگ استون رقصیده بود.

منبع: arzdigital.com

برچسب‌ها