“خفنر” در هر سهم خود از زیان به سود رسید

“خفنر” در هر سهم خود از زیان به سود رسید
خلاصه اخبار

شرکت فنرسازی خاور در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۷ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ رشد چشمگیری را نشان می دهد.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت فنرسازی خاور با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریال، صورت های مالی میان دوره ای ۳ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

 شرکت فنرسازی خاور در دوره یاد شده، مبلغ ۹ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ افزایش چشمگیری داشته است.

شرکت فنرسازی خاور افزایش ۱۱۸ درصدی فروش را از جمله دلایل اصلی افزایش یود در این دوره عنوان کرده است.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۰ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

خفنر” در دوره ۳ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۶ میلیارد و ۹۰۶ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۵ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها