خدمت‌رسانی در هشت شعبه بانک دی برای روشندلان

خدمت‌رسانی در هشت شعبه بانک دی برای روشندلان
خلاصه اخبار

با تجهیز پنج شعبه دیگر بانک دی به سامانه خدمات بانکی روشندلان، امکان ارائه خدمات به نابینایان در هشت شعبه این بانک امکان‌پذیر شد. به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، در راستای انجام مسوولیت‌های اجتماعی و ارائه‌ خدمات مطلوب و متناسب با شرایط اقشار مختلف جامعه و حفظ و رعایت حقوق شهروندی افراد معلول، سامانه خدمات بانکی روشندلان در پنج شعبه دیگر بانک دی راه‌اندازی شد.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، پس از راه‌اندازی سامانه خدمات بانکی روشندلان برای سه شعبه میدان انقلاب، طالقانی و میدان شهدا در سال ۱۳۹۷، با تجهیز پنج شعبه زاهدان، شهرری، کرمانشاه، بندرعباس و کاشان به این سامانه، امکان ارائه خدمات بانکی به روشندلان در هشت شعبه بانک دی فراهم شده است. این سامانه مجهز به صفحه کلید و نمایشگر بریل، اسپیکر، هدفون، ثبت اثر انگشت و امکان تکمیل فرم‌های بانکی با استفاده از صفحه کلید است و کاربر می‌تواند تمام خدمات افتتاح حساب، واریز و برداشت از دفترچه و کارت را انجام دهد.  تا پیش از این روشندلان برای استفاده از خدمات بانکی به داشتن یک فرد امین بینا برای مراجعه به شعب بانک‌ها نیاز داشتند که از این پس روشندلان می‌توانند با مراجعه به شعب مجهز بانک دی به سامانه خدمات بانکی روشندلان، بدون همراه داشتن فرد «امین» و هیچ‌‌گونه محدودیتی به انجام امور بانکی خود بپردازند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها