خبر جدید برای سهامداران پدیده

خبر جدید برای سهامداران پدیده
خلاصه اخبار

قاضی دادگاه پدیده از فرصت محدود به متهمان پدیده برای پرداخت دارایی سهام داران این شرکت خبرداد.

به گزارش سیگنال به نقل از TSEpress ، قاضی سید هادی منصوری در پایان یازدهمین جلسه علنی پروند پدیده به قرائت تصمیم دادگاه پرداخت و اظهار کرد: با توجه به تقاضای دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی در هفتمین جلسه دادگاه مبنی بر اعطای فرصت محدود به متهمان برای استرداد بخشی از وجوه سهام داران و تقاضای متهم ردیف اول و دیگر متهمان برای در نظر گرفتن فرصت محدود برای استرداد اموالی در راستای حقوق سهام داران، با این درخواست با شرایطی موافقت شد.
وی افزود: اعطای فرصت فقط برای استرداد اموال بوده و به منزله همکاری متهمان جهت اتمام پروژه‌ها و روند فعلی نمی‌باشد و این فرصت دارای مهلت معین از زمان درخواست به مدت ۲۰ روز تا جلسه بعدی دادگاه در ۲۰ خرداد سال جاری است.
قاضی پرونده پدیده تصریح کرد: چنانچه متهمان در این مدت نتوانند به تعهدات خود نسبت به بازگرداندن اموال به مردم اقدام کنند مهلت قابل تمدید نیست و این اقدام با نظارت و مدیریت دادستان مرکز خراسان رضوی و نماینده وی در دادگاه و با همکاری کارشناس خبره آنان انجام خواهد شد. در پایان مهلت دادستان مرکز خراسان رضوی باید گزارشی از اقدامات انجام شده به دادگاه ارائه کند.
منصوری بیان کرد: اقدام مؤثر متهمان در مهلت داده شده به معنای تبرئه شدن آنها از عنوان اتهامی نبوده و رسیدگی در چارچوب قانون ادامه یافته و حکم مقتضی صادر خواهد شد و کسب رضایت سهام داران می‌تواند موجب تخفیف مجازات شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.