حنای «توافق» در بازار دلار رنگ باخت/ سکه در سرازیری!

حنای «توافق» در بازار دلار رنگ باخت/ سکه در سرازیری!
خلاصه اخبار

اقتصادنیوز: قیمت دلار و درهم در بازار امروز سه شنبه 28 شهریور ماه نسبت به روز قبل نوسان محدودی داشت اما قیمت طلا و سکه بر مدار کاهش قرار گرفت.

 به گزارش اقتصادنیوز ، در بازار امروز سه‌شنبه 28 شهریورماه قیمت دلار در تهران در مقایسه با دیروز نوسان محدودی را ثبت کرد.اسکناس آمریکایی امروز با 49 هزار و 400 تومان روانه بازار شد و تا در نیمه ظهر در محدوده 49 هزارو 370 تومان به فروش رسید. البته دلار فردایی در زمان‌نگارش این گزارش در حدود 49 هزار و 600 تومان معامله شد.

در هرات هم نرخ دلار در شروع معاملات نقدی امروز 49 هزار و 300 تومان بود که تا نیمه ظهر در همین محدوده باقی ماند. این قیمت در مقایسه با روز قبل رنج بود.

همچنین امروز علاوه بر هرات، بازار درهم نیز بی‌رمق بود. نرخ حواله درهم امروز نسبت به دیروز ثابت ماند و در حدود 13 هزار و 610 تومان به فروش رسید.

برخی از معامله‌گران می‌گویند اخبار تبادل زندانیان از قبل در بازار پیش‌خور شده و برای همین قیمت دلار جان‌ کاهش نداشت. از نظر آن‌ها ریزش قیمت دلار نیاز به سوخت جدید دارد و اگر در آینده این توافقات ایران و آمریکا ادامه‌دار باشد قیمت دلار شروع به کاهش بیشتر خواهد کرد.

تیر دلالان ارز به سنگ خورد!/ پیش‌بینی قیمت دلار امروز

معامله‌گران تکنیکال معتقدند حمایت مهم دلار هرات 49 هزار و 200 تومان است که اگر از دست برود فشار فروش در بازار بیشتر خواهد شد و امکان ورود دلار به کانال 48 هزار تومان وجود دارد. اما اگر در روزهای آینده قیمت دلار بالای این مرز حمایت بماند می‌توان گفت قیمت دلار در این نواحی چارت‌سازی کرده و از آن حمایت محکمی ساخته است. در صورت چنین اتفاقی قیمت دلار می‌تواند کم‌کم به رشد خود ادامه دهد.

فارغ از بازار دلار، قیمت طلا هم امروز نوسان محدودی را ثبت کرد و در حول‌وحوش و 2 میلیون و 333 هزار و 600 تومان به فروش رسید.

ریزش سکه در پایان سریال کره‌ای!/ پیش‌بینی قیمت سکه امروز

قیمت سکه امامی هم امروز به مسیر کاهشی روز گذشته ادامه داد و با افت تقریباً 100 هزارتومانی بر روی مرز مقاومتی 27 هزار و 800 تومان قرار گرفت.

مرجع: شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز

بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *