حمله مجدد جنگنده‌های اسرائیلی به شمال نوار غزه

حمله مجدد جنگنده‌های اسرائیلی به شمال نوار غزه
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، جنگنده‌های اسرائیلی در تجاوز جدید خود به غزه یکی از مراکز مقاومت فلسطین در بیت لاهیا را هدف حمله خود قرار دادند. بر اساس این گزارش، صدای انفجار در مناطق شرقی رفح در جنوب نوار غزه شنیده شد. در این گزارش به قربانیان و خسارت‌های احتمالی این حمله […]

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، جنگنده‌های اسرائیلی در تجاوز جدید خود به غزه یکی از مراکز مقاومت فلسطین در بیت لاهیا را هدف حمله خود قرار دادند.

بر اساس این گزارش، صدای انفجار در مناطق شرقی رفح در جنوب نوار غزه شنیده شد.

در این گزارش به قربانیان و خسارت‌های احتمالی این حمله اشاره نشده است.

طی روزهای اخیر رژیم صهیونیستی به تجاوز خود به مناطق نوار غزه شدت بخشیده است.

این حملات در حالی صورت می‌گیرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از حدود سه سال حرف و حدیث درباره طرح “معامله قرن” رسماً از آن رونمایی کرد. طرح سازشی که فلسطینی‌ها با اتفاق نظر و اجماعی بی‌سابقه در طول سه دهه گذشته، یکپارچه با آن مخالفت کرده‌اند و محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به آن “نه، نه، نه” گفت.

در این طرح به خصوص در پنچ پرونده اساسی منازعه فلسطین یعنی آوارگان، قدس، مرزها، شهرک‌های یهودی‌نشین و آب، امتیازات نقدی کلانی به رژیم صهیونیستی واگذار شده است و تنها امتیازی که به فلسطینی‌ها داده شده است، وعده نسیه تشکیل یک کشور در آینده و پس از یک بازه زمانی حدوداً چهارساله است.