جوایز متنوع برای کاربران همراه بانک تجارت

جوایز متنوع برای کاربران همراه بانک تجارت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،   بانک تجارت در این جشنواره برای اولین‌ها نیز جایزه در نظر گرفته و به قید قرعه به ۱۰۰ نفر از کاربرانی که برای اولین بار این نرم‌افزار را روی گوشی خود نصب کنند ۱۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی اهدا می‌کند. همچنین ۲۰۰۰ بسته اینترنت سه ماهه […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،

 

بانک تجارت در این جشنواره برای اولین‌ها نیز جایزه در نظر گرفته و به قید قرعه به ۱۰۰ نفر از کاربرانی که برای اولین بار این نرم‌افزار را روی گوشی خود نصب کنند ۱۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی اهدا می‌کند. همچنین ۲۰۰۰ بسته اینترنت سه ماهه و ۱۰۰۰ بسته شارژ ۵۰۰ هزار ریالی (کیف پول ست set) از دیگر جوایز جشنواره همراه بانک تجارت به شمار می‌رود. کاربران همراه بانک تجارت می‌توانند با انجام هر تراکنش حداقل ۵۰ هزار ریالی امتیاز کسب کنند. حداقل امتیاز لازم برای شرکت در قرعه‌کشی جشنواره هفتگی ۷۰ امتیاز، کمک هزینه خرید مسکن ۲۰۰۰ امتیاز و کمک هزینه خرید خودرو ۱۰۰۰ امتیاز است. میزان امتیازات کسب شده در سایت باشگاه مشتریان تجارت به نشانی www.tejaratclub.ir در اختیار کاربران قرار دارد. در این جشنواره روش‌های متنوعی در نظر گرفته شده تا کاربران بتوانند امتیازات خود را برای شرکت در قرعه‌کشی جوایز افزایش دهند. نصب اپلیکیشن همراه بانک ۵۰ امتیاز، عضویت در باشگاه مشتریان و تکمیل پروفایل ۴۰ امتیاز، انتقال وجه ساتنا و پایا ۲۰ امتیاز، خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی و انتقال وجه شتابی هر کدام ۲۰ امتیاز و انتقال موبایلی، انتقال وجه داخلی تجارت به تجارت و پرداخت قبوض هم هر یک ۱۰ امتیاز برای کاربر همراه بانک تجارت به‌دنبال خواهد داشت. هر یک از مشتریان بانک تجارت که تاکنون رمز همراه بانک را دریافت نکرده‌اند بدون نیاز به حضور در شعبه می‌توانند رمزخود را ازhttp: / / bit.ly/ Tejarat دریافت کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها