جلسه‌ی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره‌ی رمز‌ارزها با همراهی رییس کل بانک مرکزی بزودی برگزار خواهد شد

جلسه‌ی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره‌ی رمز‌ارزها با همراهی رییس کل بانک مرکزی بزودی برگزار خواهد شد
خلاصه اخبار

جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس سیده فاطمه حسینی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی پرونده رمزارزها در هفته جاری در کمیسیون اقتصادی خبر داد و گفت: فناوری بلاکچین و پدیده رمزارز از موضوعات جدید و مهمی هستند که با توجه به اهمیت در اقتصاد و قابلیت‌های استفاده در شرایط تحریم مورد توجه ویژه کمیسیون اقتصادی قرار …

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس

سیده فاطمه حسینی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی پرونده رمزارزها در هفته جاری در کمیسیون اقتصادی خبر داد و گفت: فناوری بلاکچین و پدیده رمزارز از موضوعات جدید و مهمی هستند که با توجه به اهمیت در اقتصاد و قابلیت‌های استفاده در شرایط تحریم مورد توجه ویژه کمیسیون اقتصادی قرار گرفت و در نظر داریم در هفته جاری در روز یکشنبه و سه شنبه با برگزاری جلسه‌ای موضوع ارزهای رمزنگاری شده را با حضور وزار و مسیولین وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی پیگیری کنیم که در این جلسه از مرکز پژوهش‌های مجلس نیز حضور خواهند داشت.

نماینده مردم تهران تاکید کرد: بررسی طرح دو فوریتی الزام بانک‌ها و موسسات اعتباری غیر بانکی به حذف سود و جریمه مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان یکی دیگر از دستور کارهای مهم کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری است که پیگیری خواهد شد.

بر اساس گزارش کوینیت در هفته گذشته، وی اعلام کرده بود که ممنوعیت فعالیت در حوزه‌ی رمزارزی برای حفظ ارزش پول ملی است. وی با تاکید بر اهمیت رمزارزها اظهار داشت که رمزارزها موضوع بسیار مهمی هستند که نباید انها را در وضعیت خاکستری و بدون قانونگذاری رها کرد.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.