جزییات طرح پرداخت تسهیلات خُرد به مشتریان بانک شهر

جزییات طرح پرداخت تسهیلات خُرد به مشتریان بانک شهر
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، رحیم طاهری با بیان این مطلب اظهار داشت: این بانک در راستای استراتژی نفوذ در بازار و توسعه محصول و همچنین افزایش سطح رضایتمندی شهروندان و کمک به اقتصاد کشور، خدمتی جدید را با عنوان طرح ” شکوه شهر” اجرایی کرده که در قالب این طرح، تسهیلات خرد […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، رحیم طاهری با بیان این مطلب اظهار داشت: این بانک در راستای استراتژی نفوذ در بازار و توسعه محصول و همچنین افزایش سطح رضایتمندی شهروندان و کمک به اقتصاد کشور، خدمتی جدید را با عنوان طرح ” شکوه شهر” اجرایی کرده که در قالب این طرح، تسهیلات خرد به مشتریان ارائه می شود.

وی با اشاره به ویژگی های این طرح خاطر نشان کرد: متقاضیان دریافت این تسهیلات می بایست نسبت به افتتاح حساب جاری یا سپرده گذاری در بانک شهر به میزان حداقل ۲۰ میلیون ریال اقدام کنند و پس از مدتی از تسهیلات این طرح بهره مند شوند.

طاهری افزود: با اجرای این طرح، به مشتریان تسهیلاتی در قالب عقد مرابحه با استفاده از کارت اعتباری پرداخت می شود. وی با بیان مزایای ارائه تسهیلات خُرد اظهار داشت: این نوع تسهیلات، علاوه بر جذب و افزایش منابع ارزان و کاهش قیمت تمام شده پول، به دلیل پایین بودن ریسک نکول، موجب بالا رفتن نرخ گردش تسهیلات شده و سهم مصارف خُرد را به نسبت مصارف کل بانک افزایش می دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها