جزئیات بیمه زائران اربعین اعلام شد

جزئیات بیمه زائران اربعین اعلام شد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، بیمه ایران در اطلاعیه‌ای با انتشار جزئیات ارایه خدمات بیمه به زائران اربعین حسینی اعلام کرد: پوشش بیمه‌ای هریک از بیمه شدگان در مسیرهای زمینی از فاصله ۵۰ کیلومتری پایانه‌های مرزی رسمی جمهوری اسلامی ایران آغاز و در طول مدت اقامت در شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی، کاظمین، […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، بیمه ایران در اطلاعیه‌ای با انتشار جزئیات ارایه خدمات بیمه به زائران اربعین حسینی اعلام کرد: پوشش بیمه‌ای هریک از بیمه شدگان در مسیرهای زمینی از فاصله ۵۰ کیلومتری پایانه‌های مرزی رسمی جمهوری اسلامی ایران آغاز و در طول مدت اقامت در شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی، کاظمین، سامراء و مسیرهای منتهی به آنها ادامه خواهد داشت.

تعهدات بیمه ای زائران اربعین، ۲۴ ساعت پس از خروج بیمه شده از خاک عراق و ورود به کشور خاتمه می‌یابد. همچنین مدت زمان پوشش بیمه‌ای هر یک از بیمه شدگان در کشور عراق حداکثر ۳۰ روز است.

 حق بیمه اعمال شده برای تعهدات بیمه‌ای در مقابل بیش از ۵۱۰ میلیون تومان پوشش بیمه‌ای ۱۵ هزار تومان بوده و نسبت به سال گذشته با وجود افزایش تعهدات بیمه‌گر حق بیمه افزایش نیافته است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها