ثبت رکورد جدید در حمل روزانه تختال به مشتریان داخلی

ثبت رکورد جدید در حمل روزانه تختال به مشتریان داخلی
خلاصه اخبار

واحد فروش داخلی شرکت فولاد هرمزگان جنوب در بهمن ماه سال 1397 توانست با پیشی گرفتن از برنامه فروش، به میزان 135.992 هزار تن محصول را به مقاصد مشتریان داخلی تحویل دهد که با نگاهی به روند یازده ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، از رشد 42 درصدی فروش محصول در بازارهای داخلی حکایت دارد.

به گزارش سیگنال به نقل از فلزات آنلاین، میثم چعبی رییس فروش داخلی اظهار کرد: در شرایطی که محدودیت ها، بازار های داخلی را متاثر نموده است و این مجموعه را با چالش هایی روبرو کرده است اما با تلاش و همت مضاعف همکاران مجموعه فروش و بازار یابی و با اتخاذ رویکرد هوشمندانه در تعیین قیمت رقابتی ،شناسایی هدفمند بازار و بازاریابی مناسب و در نظر گرفتن پیچیدگی های بازار رقابتی و علی الخصوص سیاست گذاری های فولاد خوزستان به عنوان رقیب اصلی این شرکت در بازار داخلی توانستیم این مهم را محقق کنیم.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به انتهای سال و کاهش تقاضا و بحران افزایش موجودی انباری که قاعدتا هزینه های سنگینی را به سازمان تحمیل می کند ، این مهم مد نظر این مجموعه قرار گرفت و توانستیم با استفاده از پتانسیل های خاص مجموعه فروش داخلی و چابکی فرایندهای فروش و بازاریابی و روند همکاری های تیمی پرسنل علاوه بر جلوگیری از خواب سرمایه و افزایش هزینه های انبارداری ، با تامین نیاز بازار داخل، برنامه فروش سازمان را نیز صورت دهیم.

رییس فروش داخلی در انتها افزود: قطعا تحقق برنامه فروش مستلزم همکاری های چندجانبه تمامی واحدهای مرتبط در مجموعه فولاد هرمزگان می باشد که جا دارد از زحمات بیدریغ همه آن ها مراتب تشکر خود را ابراز نمایم.

در ادامه بهرام صباحی زاده کارشناس برنامه ریزی وکنترل حمل محصول نیز در بخش به تشریح با تاکید بر اینکه همدلی و کارگروهی پرسنل واحد های فروش، برنامه ریزی کنترل تولید و حمل محصول ، ارسال محصول ، مالی ، گمرک و حراست سبب بر جای ذاشتن رکوردهای جدیدی در حمل تختال به مشتریان داخلی شده است ، به تشریح این رکوردها پرداخت. وی رکورد حمل روزانه تختال به مشتریان داخلی را در تاریخ 19 بهمن ماه به میزان 7886 تن اعلام کرد این درحالی است که که رکورد قبلی مربوط به 24 اسفندماه 1396 به میزان 7588 بوده است.

صباحی زاده رکورد حمل ماهیانه تختال به مشتریان داخلی را در بهمن ماه و به میزان 135992 تن اعلام داشت . رکورد قبلی حمل ماهیانه تختال مربوط به خردادماه 1393 به میزان 125674 تن بوده است.

برچسب‌ها