ثبت بدترین عملکرد هفتگی بیت کوین در سال‌جاری

ثبت بدترین عملکرد هفتگی بیت کوین در سال‌جاری
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، ارزهای مجازی در هفته‌ای که گذشت عملکردی بسیار بد را به ثبت رساندند به گونه‌ای که شاخص ارزهای مجازی بلومبرگ ۱۲ درصد ریزش کرد که یکی از بدترین عملکردهای امسال انها بود. همچنین ارزش بیت کوین در یک هفته ۱۵ درصد ریزش کرد که از نوامبر سال […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، ارزهای مجازی در هفته‌ای که گذشت عملکردی بسیار بد را به ثبت رساندند به گونه‌ای که شاخص ارزهای مجازی بلومبرگ ۱۲ درصد ریزش کرد که یکی از بدترین عملکردهای امسال انها بود. همچنین ارزش بیت کوین در یک هفته ۱۵ درصد ریزش کرد که از نوامبر سال گذشته تاکنون مشاهده نشده بود. مت مالی، استراتژیست بازار در موسسه «میلر پلاس» گفت: روند صعودی ماه گذشته ارزهای دیجیتالی پس از ان شدت گرفت که برخی از معامله‌گران تصور کردند این ارزها به زودی جزو دارایی‌های امن خواهند بود.

 با این حال اظهارات مقامات مالی و بانکی مختلف در سراسر جهان نشان داد که هنوز برای رسیدن به این نقطه راه زیادی در پیش است و انگیزه معامله‌گران در نتیجه این اظهارات تا حد زیادی از بین رفت.در حال حاضر ۸/ ۱۷ میلیون بیت‌کوین استخراج شده است که ۸۵ درصد ظرفیت ان است. متس گرینسپن، تحلیلگر ارشد بازار در موسسه «ای تورو» گفت: با توجه به اینکه قیمت ارزهای دیجیتالی بر حسب شرایط اقتصادی و رویکرد مقامات جهانی نسبت به انها تعیین می‌شود باید منتظر واکنش ادامه‌دار معاملات این ارزها نسبت به کاهش نرخ بهره در سراسر جهان باشیم.بیت‌کوین که در روز ششم اوت (پانزدهم مرداد) به کانال ۱۲ هزار و ۳۰۰ دلاری رسیده بود در پایان معاملات هفتگی با ۹۸/ ۱درصد کاهش نسبت به روز قبل خود به ازای ۱۰ هزار و ۸۱/ ۱۴۳ دلار مبادله شد. روند نزولی قیمت‌ها در بیشتر ارزهای دیجیتالی مهم دیگر نیز ادامه داشت تا جایی که اتریوم با ۴۲/ ۰ درصد کاهش به ۱۸/ ۱۸۴ دلار، بیت کوین کش با ریزش ۵۳/ ۱ درصدی به ازای ۶۹/ ۳۰۴ دلار، لایت کوین با ریزش ۵۹/ ۲ درصدی به ازای ۵۲/ ۷۲ دلار و مونرو با ریزش ۸/ ۰ درصدی به ازای ۱/ ۸۲ دلار معامله شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها